Marka Marathonbet z pewnością jest kojarzona przez starszych graczy. Brytyjski bukmacher działa w branży od 1997 roku i należy do grona najstarszych firm oferujących zakłady online. W tym artykule przedstawiamy najważniejsze informacje na temat tej marki, a także sprawdzimy Marathonbet legalność w Polsce. Czy jest to bukmacher godny zaufania?

Oferta zakładów bukmacherskich Marathonbet

Marathonbet to niezwykle doświadczona marka funkcjonująca w branży pod ponad 20 lat. W ofercie serwisu znajdziemy zakłady bukmacherskie na kilkadziesiąt różnorodnych dyscyplin. Firma jest kojarzona głównie z zakładów na piłkę nożną. Marathonbet bukmacher był sponsorem wielu klubów piłkarskich, a w sezonie 2018/2019 wspierał rozgrywki Premier League.

W ofercie nie mogło zabraknąć zakładów na żywo, dzięki czemu, wydarzenia sportowe można obstawiać w czasie rzeczywistym. Bukmacher posiada wysokie kursy, a także oferuje graczom liczne udogodnienia. Jak wskazują Marathonbet opinie, na duży plus należy ocenić nowoczesną aplikację mobilną, która umożliwia typowanie wyników z poziomu smartfona lub tableta.

Bonusy i promocje dostępne w Marathonbet

marathonbet bonusy

Doświadczony Marathonbet bukmacher posiada rozbudowaną ofertę promocyjną, dzięki czemu, w serwisie nie brakuje okazji do zdobycia bonusowych środków. Serwis posiada oczywiście ofertę powitalną, ale niestety jest ona zarezerwowana jedynie dla osób zameldowanych w Wielkiej Brytanii. Na szczęście dobrze prezentuje się oferta dla stałych klientów. Znajdziemy tu rozbudowany program lojalnościowy, ubezpieczenie zakładu wielokrotnego czy zwrot środków przy wyniku 0-0. Na uwagę zasługują wysokie kursy. Bukmacher chwali się tym, że nie pomniejsza kursów o marżę bukmacherską.

Opinie graczy na temat bukmachera Marathonbet

Firma funkcjonuje w branży od wielu lat, dzięki czemu, Marathonbet opinie dają nam klarowny obraz na temat tego, czy serwis jest polecany przez klientów. Gracze doceniają rozbudowaną ofertę zakładów, liczne udogodnienia oraz ciekawe promocje. Minusem jest jednak to, że Marathonbet bukmacher udostępnia bonus powitalny jedynie graczom z Wielkiej Brytanii. Serwis jest ceniony za profesjonalne podejście do klienta oraz sprawną obsługę klienta. Mieszane Marathonbet opinie budzi szata graficzna strony. Nawiązuje ona do dawnych formatów strony bukmacherskiej. Choć z pozoru wydaje się nieco przestarzała, jej zaletą jest duża czytelność i przejrzystość.

Marathonbet to popularny międzynarodowy bukmacher, który ma w swojej ofercie mnóstwo dyscyplin sportowych, w tym także wirtualne sporty, e-sport i zakłady na wydarzenia ze świata polityki i rozrywki. Zdecydowanie wśród wszystkich opinii o marathonbet możemy znaleźć tą na temat kursów. Bukmacher marathonbet posiada jedne z najmniejszych marży w popularnych ligach piłkarskich na rynku. Znakomite kursy możemy znaleźć także w turniejach tenisowych i w lidze NBA. Kolejnym niespotykanym szczegółem i „smaczkiem”, który znaleźliśmy u tego bukmachera to multijęzykowa strona i kursy podawane w formie dziesiętnej, amerykańskiej oraz ułamkowej. Widać gołym okiem, że firma jest otwarta na wszystkich klientów i wprowadza wszelkie udogodnienia.

Czy Marathonbet jest legalnym bukmacherem w Polsce?

legalnosć marathonbet

Brytyjska firma prowadzi swoją działalność w oparciu o kilka międzynarodowych licencji. Niestety, jeśli chodzi o Marathonbet legalność w Polsce, mamy dla graczy złe informacje. Firma nie posiada licencji polskiego Ministerstwa Finansów, co oznacza, że nie może świadczyć swoich usług klientom w naszym kraju. Mimo to, strona internetowa jest dostępna w języku polskim. Jest to jednakże ukłon w kierunku Polaków znajdujących się poza granicami swojej ojczyzny. A zatem, podsumowując Marathonbet legalność w Polsce, z usług tego bukmachera możemy korzystać jedynie poza granicami kraju.

W dzisiejszych czasach szybko rozwijających się firm bukmacherskich, które za wszelką cenę chcą przyciągnąć do siebie nowych klientów mamy naprawdę spory wybór. Gracze przede wszystkim patrzą na bonusy powitalne, ofertę i kursy. Spośród kilkudziesięciu mocnych zagranicznych firm bukmacherskich odnajdziemy firmę, jaką jest marathonbet. Bukmacher marathonbet rozpoczął swoją działalność online w 1997 roku. W tym konkretnym roku na rynek bukmacherski „wypłynęło” dużo świeżych i dużych firm, które świadczą swoje usługi aż do dzisiaj. Marathonbet z biegiem czasu stawał się coraz bardziej popularny w Europie, ale największym zainteresowaniem cieszy się w takich państwach jak: Wielka Brytania, Rosja, Szkocja, Hiszpania, Włochy, Ukraina i Białoruś. Marka marathonbet jest rozpoznawalna na całym świecie dzięki swojej akcji promocyjnej i sponsoringowi. Od 2018 roku firma jest partnerem Manchesteru City, FC Sevilli, Girony FC, FC Karpaty Lwów na Ukrainie i koszykarskiego klubu w Hiszpanii – Basket Zaragoza.

Spółka jest zarejestrowana w Curacao, które należy do krajów z tzw. rajem podatkowym i oferuje graczom usługi bez konieczności odprowadzania podatku od każdego kuponu, tak jak ma to miejsce w naszym kraju (12% podatek). Firma obsługuje stronę w języku polskim, a nawet możemy grać naszą polską walutą, co jest bardzo miłym zaskoczeniem, dlatego przed wprowadzeniem ustawy hazardowej opinie o marathonbet w naszym kraju były bardzo pozytywne. U bukmachera marathonbet możemy wybierać spośród ponad 30 dyscyplin sportowych zarówno tych popularnych, jak i niszowych. Warto zwrócić uwagę na liczbę zdarzeń, która często przekracza ponad 300, co czyni marathonbet jednym z najlepszych bukmacherów na globalnym rynku, jeśli chodzi o pomysłowość i zróżnicowanie. Jak każdy popularny bukmachera, marathonbet ma możliwość wcześniejszego zamykania zakładów, aplikację online oraz transmisje live.

Niestety ze względu na nową ustawę hazardową wprowadzoną w 2017 roku marathonbet ma problem z legalnością w Polsce. Wszyscy bukmacherzy, którzy nie otrzymali licencji Ministerstwa Finansów, nie mogą świadczyć usług związanych z bukmacherką graczom zamieszkującym nasz kraj. Jest to bardzo smutna wiadomość dla tych typerów, którzy cenili sobie profesjonalizm, bardzo dobrą ofertę i kursy u bukmachera marathonbet. Nie wiadomo, co przyniesie przyszłość i co dalej z legalnością marathonbet w Polsce. Firma nie złożyła do tej pory żadnych dokumentów i brak jakichkolwiek nowych informacji od zarządu, czy mają zamiar ubiegać się o licencję.