Przed nami chyba najbardziej wyczekiwany weekend w roku. Zadowoleni będą nie tylko fani grillowania, czy dobrze znanego napoju, ale także entuzjaści sportu. W sobotę trwają rozgrywki angielskiej ekstraklasy. Liverpool zdążył już pokonać Newcastle, a Manchester City Leeds, tym samym wyścig o mistrza trwa nadal. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje ciekawą promocję na trwającą już Majówkę. Dzięki niej możemy zgarnąć freebety o wartości łącznie 160 pln. Jak skorzystać z promocji?

Majówkowy 8-pak – do 160 pln freebetu

Gdyby futbol angielski nie był naszym ulubionym, niedziela zadowoli również fanów francuskiej Ligue 1, czy hiszpańskiej La Liga. W ramach tych lig czekają nas takie szlagiery jak chociażby: Marsylia – Lyon czy Barcelona – Mallorca. Nudno nie będzie też w lidze polskiej, a to za sprawą między innymi derbów Krakowa. Oferta tym samym jest naprawdę ciekawa i szeroka. Bukmacher Betfan oferuje łącznie 160 pln freebetu za aktywną Majówkę – jakie są warunki skorzystania z promocji? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Betfan.

Kupony muszą zostać zagrane przez aplikację mobilną. W dniach 30.04-03.05.2022 należy stawić kupony za dokładną stawkę wynoszącą 39 pln. Mogą być to kupony typu solo lub AKO, z minimalnym kursem łącznym wynoszącym 3.50. Minimalny kurs pojedynczego zakładu to 1.40. Gracz może otrzymać łącznie 8 freebetów, po 2 na każdy dzień trwania promocji, po 20 zł każdy. Freebet można wykorzystać w aplikacji mobilnej.

[blok_bonus]