Ten weekend obfituje w wiele sportowych emocji. Dla każdego coś się znajdzie, jest żużel, piłka nożna, siatkówka czy tenis. Dodatkowo średnio można w Polsce gdzieś wyjechać ze względu na obostrzenia, a też nie każdy chce gdzieś wyjeżdżać. Wszyscy zapaleńcy sportowi będą w ten weekend mieć co robić. Mianowicie Totalbet przygotował promocję, w której można zgarnąć aż 100 zł we freebetach! Nic tylko analizować, obstawiać i cieszyć się z dodatkowych wygranych!

Freebet 25 PLN x 4

W ten weekend wiele się dzieje w Świecie sportu. Dla Polaków na pewno najważniejsze dwa wydarzenia to finał Pucharu Polski, w którym zmierzą się Raków z Arką. Drugim wydarzeniem, które emocjonuje Polaków jest finał siatkarskiej Ligi Mistrzów. Oprócz tego oczywiście gra Ekstraklasa oraz niższe polskie ligi. W ramach najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce będziemy między innymi mogli zobaczyć spotkanie, które jeszcze kilka lat temu budziłoby wielkie emocje otóż Legia zmierzy się z Wisłą Kraków.

Oczywiście zobaczymy też spotkania drużyn z TOP 5 lig. W ten weekend zagra Manchester City, Manchester United, Liverpool, Barcelona, Real Madryt czy PSG. Z 5 najlepszych lig świata nie zobaczymy tylko Bundesligi ponieważ nasi zachodni sąsiedzi w ten weekend rozgrywają półfinały DFB Pokal. W ramach tych rozgrywek Borussia Dortmund zmierzy się z ekipą drugoligowego Kiel.

 

Aby uzyskać freebet który można wykorzystać na całą ofertę należy w dniach 30 kwietnia od godziny 12:00 do 3 maja godziny 23:59 zagrać kupon AKO za minimum 100 PLN. Na kuponie muszą znajdować się co najmniej cztery dowolne zdarzenia z kursem każdego wynoszącym minimum 1,20. Jeśli spełnisz wymienione warunki otrzymasz bonus 25 zł na grę LIVE. Jeśli spełnisz te warunki cztery razy to otrzymasz cztery bonusy. Łącznie można zgarnąć dodatkowe 100 zł we freebetach

 

Podwojenie depozytu i do 40 zł we freebetach, to dostaniesz na TOTALbet jeśli założysz konto już teraz!

Odbieram 40 PLN na start