Rozpoczął się maj, który dla niektórych naszych grupowiczów powinien być naprawdę udany! Wielu graczy bowiem zdołało zanotować na swoim koncie wysokie wygrane. Co tym razem przyniosło sukces naszym kolegom po fachu, a co stało się ich przekleństwem? Zapraszamy do Przeglądu Kuponów z grupy Zawód: Typer!

U Mateusza istne szaleństwo. Wysoka stawka, wysoki kurs i wysoka wygrana – coś pięknego! Gratulujemy 🙂

Dobra analiza, przeczucie i trochę szczęścia pozwala trafić nawet dwucyfrowe kursy. Brawa dla Kamila – znakomicie przewidział losy spotkania La Ligi!

W starciu tak mocnych drużyn, jak Liverpool i Real, rzadko typuje się bezbramkowy rezultat. Taką ścieżką poszedł jednak Oskar, dzięki czemu udało mu się trafić naprawdę wysoki kurs! Gratulacje 🙂

Nie on jeden postawił na taki wynik. Paweł do tego skutecznie przewidział także rezultat drugiego ćwierćfinałowego spotkania Ligi Mistrzów, co zaowocowało wspaniałą wygraną!

Jeszcze inaczej do tematu podszedł Maciej, który może podziękować Fodenowi za gola w ostatniej sekundzie gry. Przyniosło to upragnione zwycięstwo!

Chciałbyś również osiągnąć wysoką wygraną, ale obawiasz się ryzyka? Nic straconego – bukmacher eWinner pozwoli Ci zagrać za 176 zł, a w przypadku przegranej – zwróci stawkę z potrąceniem podatku na depozyt! Jeżeli jeszcze nie masz konta u tego bukmachera, zarejestruj się z kodem TYPERVIP i odbierz zakład bez ryzyka na pierwszy kupon. Sprawdź kod promocyjny na eWinnner!

Artur był bardzo bliski trafienia czterech dokładnych wyników, niestety jedna bramka zaważyła o losach kuponu. Byle się nie poddawać, powodzenia w dalszej walce z bukiem! 🙂

Kwiecień stanął pod znakiem łamaków, których pojawiło się w różnych ligach stosunkowo sporo. We Włoszech jakiś czas temu doskonale przewidział je Kuba 🙂 Brawo!

Niełatwy czas dla Michała, do wyjęcia było ponad 30 tysięcy. Wierzymy jednak, że ta świetna skuteczność przyniesie następnym razem sukces! Powodzenia!

Choć wygrana skromna, to kursy bardzo sympatyczne! Świetna czutka Typera Damiana, brawo 🙂

Piękne wygrane u jednego z naszych grupowiczów! Cokolwiek było na kuponie, ewidentnie musiało go ucieszyć 😉

Ustrzelić dwa remisy w NBA? Dla Damiana to pestka! Super kupon i

Cierpienia Typera Andrzeja… Nasz kolega po fachu już najprawdopodobniej nigdy nie postawi na Borussię Moenchengladbach. Trzymaj się, Zipie! Dla nas i tak jesteś zwycięzcą 🙂

Jedna z najbardziej okazałych wygranych w ostatnim czasie, której autorem jest grupowicz Paweł. Niestety nie udało nam się ustalić, co dało tak duży sukces, jednak stawka pozwala domyślać się, że musiał być pewny swego! Gratulacje 🙂

Kubie udało się połączyć kilka zakładów z dość wysokimi kursami, których wbrew pozorom nie musimy się bać! Okazało się to doskonałym wyborem, a na konto naszego grupowicza powędrowały 4 tysiące złotych. To jest to!

Długa taśma z niewielkimi kursami szła jak burza. Niestety na ostatniej prostej naszego grupowicza zawiodło Leeds, nie strzelając ani bramki… Trzymaj się, Damian! Jesteśmy z Tobą, #JutroSięOdegrasz 🙂

Walka czołówki o mistrzostwo Hiszpanii niestety momentami przypomina wyścig ślimaków, a Atletico w rywalizacji z ekipą z Bilbao nie zdołało zdobyć ani jednego punkta i zawiodło Krzyśka, choć miał szansę na piękną wygraną. Mamy nadzieję, że następnym razem #Znowu1 się nie przytrafi!

U Kuby niestety równie pechowo, a potencjalna wygrana była jeszcze większa. Tym razem zawiodła Roma. Czas wyciągnąć pewne wnioski – faworyci lubią sprawiać niemiłe niespodzianki…

Na szczęście nie wszyscy zakończyli tamten dzień klęską. Świetnie potoczył się on dla Macieja, któremu udało się zgarnąć prawie 10 tysięcy. Nie ma to jak dobry bonus, prawda? 🙂 Gratulacje!

My, Typerzy, oprócz wysokich kursów, uwielbiamy także taśmy. Choć szansa na wygranie z bukmacherem jest niewielka, cierpliwie czekamy na nasz dzień. Tak było i u Roberta, który doczekał się upragnionego zwycięstwa i zdobył aż 2 tysiące złotych!

Ty również czekasz na swoją wygraną? Sprawdź, u jakich legalnych bukmacherów najlepiej obstawiać kupony!

Piotr również nie mógł narzekać na minione dni. Dobrze przeanalizowany kupon, składający się z wielu rodzajów zakładów i lig, przyniósł mu upragnioną wygraną. Jak sam napisał – po przebudzeniu od razu udał się do punktu naziemnego, aby wypłacić swoje pieniądze. Brawo!

Połączenie dwóch łamaków, w dodatku zaplecza polskiej Ekstraklasy z Ligą Mistrzów, wydawać by się mogło drogą do porażki. Nic bardziej mylnego – Michałowi udało się stworzyć w ten sposób genialny kupon, który pozwolił mu zdobyć niemały zarobek! Wielkie gratulacje!

Jeżeli nie masz pomysłu na swój kupon, koniecznie zajrzyj do naszych Typów Dnia i zainspiruj się propozycjami przedstawianymi przez graczy z całego kraju. Możesz również sam przyłączyć się do turnieju, aby wygrywać ciekawe nagrody!