Bukmacher LVBet znany jest z ciekawych akcji promocyjnych. Od ponad roku w ofercie widnieje konkurs LVTyper od Łączy Nas Pasja. LVTyper pozwala nam typować mecze bez używania środków własnych, a do tego możemy wygrywać środki bonusowe (sprawdź kod promocyjny LVBET) u bukmachera LVBet.

Na czym to polega?

Wchodzimy na stronę lvtyper.pl i rejestrujemy się na niej. Po założeniu konta logujemy się i wyświetli nam się taka strona.

Akcja polega na tym, żeby typować poszczególne zdarzenia w ramach wybranych przez organizatora linii oraz meczów. Wejdźmy na przykład w spotkanie Pucharu Polski Lech Poznań – Lechia Gdańsk.

Będziemy mieli 10 takich selekcji, w których organizator zaproponował nam różne wyniki danej linii. Zabawa polega na tym, żeby zebrać jak najwięcej punktów, przy każdej selekcji mamy napisane ile punktów możemy za nią zdobyć, oczywiście, aby zdobyć te punkty, typ musi okazać się trafiony. Po tym jak zaznaczyliśmy, tak jak nam podpowiedziało serce bądź rozum, klikamy „Dołączyć do gry” w prawym dolnym rogu. Możemy wytypować w ten sposób 2 spotkania na 24 h.

Jaka jest nagroda?

Możemy dostawać bonusy za poszczególne mecze i za ogół. Do zgarnięcia są niezłe pieniądze, a nie ryzykujemy niczym bo nie trzeba tego grać za własne środki.

Więcej informacji

Więcej informacji możecie zdobyć, wchodząc w zakładkę „Jak grać” po lewej stronie lvtyper.pl

Pamiętajcie, że bonusy będą przyznawane na konto LVBet, więc wypadałoby je posiadać.

Odbieram 20 PLN bez depozytu