LVBET sponsorem Garbarni Kraków oraz Zagłębia Sosnowiec

1

LV BET sponsorem głównym krakowskiej Garbarni

“LV BET Zakłady Bukmacherskie z przyjemnością informuje o podpisaniu umowy
sponsoringowej z klubem RKS Garbarnia Kraków. W ramach kontraktu logotyp LV BET
pojawi się na koszulkach meczowych drużyny z Ludwinowa. Firma będzie również obecna
na bandach reklamowych oraz brandingu stadionowym podczas domowych spotkań
Garbarni. „Bardzo miło nam poinformować, że zostajemy sponsorem klubu z tak wspaniałą tradycją. To już kolejna drużyna z Krakowa, z którą mamy przyjemność współpracować. Mam nadzieję, że dzięki temu sponsoringowi Garbarnia będzie mogła osiągać coraz większe sukcesy i może przyjdzie nam kiedyś oglądać ją w Ekstraklasie – tego im życzę” – powiedział Łukasz Kieza, Country Manager LV BET Zakłady Bukmacherskie.
Również Garbarnia Kraków przyjęła z dużym zadowoleniem fakt o nawiązaniu współpracy
z LVBET. – „To zupełnie nowe doświadczenie dla naszego klubu, które dowodzi, że staramy się nadążyć za zmianami dokonującymi się w polskim futbolu.” – mówi prezes Garbarni, Jerzy Jasiówka. RKS Garbarnia Kraków jest kolejnym klubem piłkarskim z którym współpracę podejmie LV BET Zakłady Bukmacherskie. Kwota umowy pozostaje tajemnicą handlową.”

LV BET sponsorem Zagłębia Sosnowiec

“Do grona ekstraklasowych klubów sponsorowanych przez markę LV BET Zakłady
Bukmacherskie dołącza Zagłębie Sosnowiec. Umowa została podpisana do czerwca 2022
roku. Współpraca obejmuje ekspozycję bukmachera w trakcie meczów domowych Zagłębia.
Działania sponsorskie będą prowadzone również w mediach społecznościowych
oraz na stronie internetowej klubu z Sosnowca. „Za każdym razem podkreślamy, że długofalowa współpraca wpisuje się w fundamentalne założenia strategiczne marki LV BET. Jako Oficjalny Sponsor Zagłębia Sosnowiec życzymy wielu sukcesów w rozpoczynającym się sezonie 2018/2019 najwyższej klasy rozgrywkowej. Tym bardziej, że sam jestem związany emocjonalnie z klubem, ponieważ urodziłem się w Sosnowcu i spędziłem na tym stadionie wiele dni w moim życiu.” – powiedział Rafał Wójtowicz, Prezes Zarządu LV BET Zakłady Bukmacherskie. „Bardzo się cieszymy, że dołączyliśmy do piłkarskiej rodziny LV BET. Liczymy, że blisko milionowy potencjał ludzki regionu Zagłębia Dąbrowskiego przełoży się na liczbę zawieranych zakładów przez naszych kibiców. Wierzymy, że współpraca przełoży się na zadowolenie obu stron i to dopiero początek szerszej współpracy.” – powiedział Marcin Jaroszewski, Prezes Zarządu Zagłębia Sosnowiec.

LV BET to dynamicznie rozwijająca się marka na rynku bukmacherskim angażująca się
w rozwój różnych dyscyplin, wspierając m.in. Wisłę Kraków, Arkę Gdynia, Piasta Gliwice, Wisłę Płock, Garbarnię Kraków, Zagłębie Sosnowiec, Widzew Łódź czy CEV EUROVOLLEY POLAND 2017, a także serwis internetowy Łączy Nas Pasja.”

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Użytkownik

I sami zobaczcie ile kasy przegrywamy, że stac ich sponsorować kolejne kluby 😉