W sobotę rozegrana zostanie ostatnia już kolejka PKO BP Ekstraklasy w sezonie 2021/22. Znamy już niestety wszystkie rozstrzygnięcia w tychże rozgrywkach. Tytuł mistrzowski już w poprzedniej kolejce zagwarantował sobie Lech Poznań. Z ligą na pewno pożegnają się natomiast Górnik Łęczna, Bruk-Bet Termalica i Wisła Kraków. Nie oznacza to jednak, że zabraknie w 34 kolejce emocji. Bukmacher LVBet przygotował dla nas promocję. Wypłaca on bonusy za bramki strzelane w Ekstraklasie. 

Mecze bez stawki, ale nie bez emocji

W przypadku meczów bez teoretycznej stawki dość często jest tak, że obfitują one w zaskakujące rezultaty. Przykłady tego widzimy m.in. w pięciu najsilniejszych ligach europejskich. W ostatniej, 34. kolejce Ekstraklasy wszystkie mecze rozegrane zostaną o godzinie 17:30. Ciekawie zapowiadają się przede wszystkim starcia Rakowa Częstochowa z Lechią Gdańsk, oraz Piasta Gliwice z Radomiakiem. Mogą one zdecydowanie obfitować w wiele bramek. W obu przypadkach legalni bukmacherzy jako faworytów wskazują gospodarzy. Warto jednak wziąć poprawkę na to, że w składach może dojść do wielu roszad.

Zdecydowanie najlepszą drużyną w tym sezonie był Lech Poznań. Kolejorz zdecydowanie zasłużył na mistrzostwo Polski, na które to czekał od wielu sezonów. Podopieczni Macieja Skorży strzelili najwięcej bramek i najmniej ich stracili. Formą zaimponował Mikael Ishak, który ex aequo prowadzi w klasyfikacji najlepszych strzelców Ekstraklasy, wraz z Iivm Lopezem z Rakowa. W ostatniej kolejce obaj piłkarze z pewnością postarają się o poprawienie swojego dorobku strzeleckiego. Nie wydaje nam się, żeby chcieli oni dzielić się tytułem. Najważniejsze są trofea drużynowe, jednak nagrody indywidualne również cieszą i podbijają lekko ego piłkarzy. 

zasady-promocji-lvbet

Promocja LVBet trwa do 21 maja do godziny 17:30. Należy postawić kupon zawierający przedmeczowe zakłady na mecze Ekstraklasy, typując rynek Zwycięzca meczu: 1 albo X, albo 2. W przypadku wytypowania poprawnie wyników wszystkich meczów wygrywamy całą pulę od bukmachera, która wynosi obecnie 160 000 PLN. Pula zależna jest od liczby bramek zdobytych w danej kolejce PKO BP Ekstraklasy. W poprzedniej kolejce żadnemu z graczy nie udało się trafić wszystkich 9 meczów. Oprócz tego bukmacher ma w ofercie atrakcyjny bonus powitalny. Dostęp do niego uzyskacie z naszym kodem promocyjnym LVBet.

warunki-promocji-lvbet

[blok_bonus]