ODBIERZ BEZ DEPOZYTU

20 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

ODBIERZ BEZ DEPOZYTU

20 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>
Uwaga większości graczy, którzy dopiero co zarejestrowali konto u nowego bukmachera, skupia się na bonusach i promocjach. Każdy organizator zakładów wzajemnych ma je w swojej ofercie, gdyż to właśnie promocje stanowią jedną z najbardziej skutecznych metod na zwiększanie liczby klientów. Bonusy powitalne kończą się dosyć szybko, obejmując najczęściej początkową fazę współpracy z bukiem. Jednak dalej także można liczyć na ciekawe udogodnienia, a wśród propozycji najbardziej wyczekiwanych przez typerów znajdują się bez wątpienia zakłady bez podatku. Można to zauważyć w LVBet gra bez podatku. Chociaż osoby początkujące mogą być tego nieświadome, gdyż cały proces odbywa się automatycznie i bez ich udziału, od każdego zawartego kuponu naliczany zostaje podatek w wysokości 12% jego wartości. Te 12% bukmacher przekazuje do fiskusa, wypełniając obowiązek wynikający z ustawy o grach hazardowych.

Wygrana nie podlega opodatkowaniu do kwoty 2280 zł. Jednak już po jej przekroczeniu naliczony zostaje kolejny podatek, którego wysokość ustalono na 10%. Widać zatem, że dokonywanie zakładów bukmacherskich wcale nie pozostaje wolne od należnej zapłaty. Dlatego właśnie oferowana przez bukmacherów takich jak LVBet gra bez podatku cieszy się tak dużą popularnością. Prześledzimy sobie zatem, jak wygląda oferta LVBet bez podatku, zwracając uwagę na warunki, jakie trzeba spełnić, aby z niej skorzystać. Odniesiemy się także do regulaminu promocji, w którym znaleźć można zawsze praktyczne informacje co do zasad ustalonych przez bukmachera.

Na czym polega w LVBet gra bez podatku?

bez podatku lvbet

Powszechnym trendem wśród bukmacherów jest pokrywanie kwoty zapłaconego przez gracza podatku poprzez zwiększenie wygranej na kuponie o 14%. Oznacza to, że de facto skutki finansowe dla typera z tytułu obciążenia zapłatą dla fiskusa zostają całkowicie zniwelowane. To bukmacher bierze na siebie ciężar podatkowy. Widać zatem, że gra bez podatku tak naprawdę nią nie jest. Podatek zostaje zapłacony tak jak zwykle, a dopiero później bukmacher zwraca jego koszt i to tylko dla wygranych kuponów. W przypadku LVBet wygrana bez podatku podlegała przez ostatnie lata nieco innym zasadom, a sama oferta LVBet bez podatku nie pokrywała w całości zapłaconej kwoty. Bukmacher brał na siebie 50% podatku, resztę zostawiając dla graczy. Zanim jednak ulegniemy zniechęceniu i skierujemy myśli w stronę innych bukmacherów, śpieszymy z przełomową informacją – w LVBet obstawianie bez podatku zostało poddane znacznym zmianom w 2021 roku.

Od niedawna bukmacher zwraca pełną kwotę 14%, która z lekką nawiązką pokrywa koszt podatku. Widać zatem, że opinie graczy zostały wysłuchane. Obecnie LVBet ma jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert na grę bez podatku. Powody tego stanu rzeczy leżą także w dostępności promocji. W LVBet Happy Hours są uruchamiane dosyć często. Sprawia to, że zakłady bez podatku obejmują swoim zasięgiem dużo większą liczbę osób niż u konkurencji. Zawieranie kuponów z gwarancją zwiększenia wygranej o 14% zawsze jest atrakcyjnym kąskiem dla typerów. Ten rodzaj promocji stanowi jednocześnie duże obciążenie dla budżetu bukmachera, w czym tkwi przyczyna nieczęstych ofert tego typu u innych podmiotów.

✔️ Na jakich zasadach możliwe jest w LVBet obstawianie bez podatku?

LVBet obstawianie bez podatku umożliwia na bardzo ciekawych warunkach. Jesienią 2020 roku LVBet poszedł o krok dalej, rozszerzając czas obowiązywania promocji na cały listopad. Zasady dla LVBet gra bez podatku obowiązujące w listopadzie, umożliwiały skorzystanie z promocji po zawarciu zakładu AKO w godzinach 23-14. Kupon AKO musiał zawierać przynajmniej 3 zdarzenia o łącznym kursie minimum 2.20. Co ważne, promocja LVBet bez podatku obowiązywała na niemal pełny zakres oferty bukmachera! To dosyć nietypowe na polskim rynku, gdyż najczęściej zakłady bez podatku dotyczą wybranych rynków zdarzeń lub konkretnych dyscyplin sportowych. W LVBet bez podatku można obstawiać na prawie wszystko – zakłady live, esporty i oczywiście pełną paletę sportów tradycyjnych. Jedynym wyłączeniem pozostają tutaj sporty wirtualne, gry karciane oraz Player Bets, na które nie ma możliwości typowania bez podatku. Niewygórowane wymogi oraz ogromna różnorodność opcji na wygraną bez podatku zasługują w LVBet na najwyższą ocenę.

Możliwe warianty

Jak to wygląda obecnie w 2022 roku po sporych zmianach w regulaminach promocji? LVBet gra bez podatku jest możliwa w dwóch wariantach:

  1. 14-dniowa gra bez podatku po zarejestrowaniu konta. Gracz po aktywacji konta gracza przez dwa tygodnie może typować z mnożnikiem 1.00, jednak w rzeczywistości otrzyma on 14% więcej od wygranych. Jedyny wymóg to minimum 3 zdarzenia na kuponie AKO i kurs całkowity nie mniejszy niż 2.40. Ponadto klienci nie mogą korzystać z oferty na sporty wirtualne, gry karciane, funkcji cash-out, zakładów pojedynczych, „MultiSingiel”, zakładów zawartych w kategorii Player Bets i tych postawionych za środki bonusowe,
  2. Stała promocja LV Kombi Boost. Codziennie można stawiać kupony akumulowane, a im więcej zdarzeń tym większy współczynnik procentowy do naszej wygranej. Zabawa zaczyna się już od 3 spotkań, co da nam boost w wysokości +3%. Gra bez podatku możliwa jest przy 6 zdarzeniach (+15%). Maksymalnie zwiększymy nasze wygrane o 75%, jeśli uda nam się poprawnie wytypować 13 meczów/pojedynków. Grać musimy tylko za własne środki, a kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.25. Promocja nie jest aktywna dla sportów wirtualnych, gier karcianych, zakładów systemowych, zakładów Player Bets, funkcji cash-out i środków wykorzystywanych z bonusów.

Regulamin promocji LVBet bez podatku

regulamin bez podatku lvbet

Podstawowym elementem regulaminu dla LVBet Happy Hour jest czas trwania promocji. LVBet do niedawna znany był z częstych promocji weekendowych, jednak obecnie szala przesunęła się na rzecz ofert o długim terminie ważności. Kilku, a nawet kilkunastodniowe Happy Hours stanowią unikalną ofertę, dlatego LVBet udało się tu wybić na tle konkurencji. Trzeba jednak pamiętać, że ostatnie happy hours na zakłady bez podatku w LVBet obowiązywały w określonych godzinach. Jednak w porównaniu do innych firm, gdzie bez podatku można zazwyczaj typować jedynie w ciągu 2-3 godzin, LVBet przygotował naprawdę bardzo korzystną możliwość inwestycji. Po zmianach LVBet gra bez podatku możliwa jest przez 14 dni od zarejestrowania konta na kuponach z kursem min. 2.40, a także w promocji LV Kombi Boost przy 6 poprawnie wytypowanych zdarzeniach (minimalny kurs pojedynczego musi wynosić 1.25).

Zgodnie z regulaminem LVBet wygrana bez podatku możliwa jest dla wszystkich „zakładów postawionych za pomocą strony LVBet.pl, wersji mobilnej, aplikacji LV BET oraz w punktach stacjonarnych”. Spoglądając na ofertę, jedyną dyskryminacją zostały dotknięte zakłady na sporty wirtualne; dla całej reszty promocja LVBet stoi otworem.

Co dalej?

Nieco zamieszania może wprowadzać punkt 6. regulaminu, który brzmi następująco: „stawiając kwalifikujący się do promocji zakład na wydarzenia z oferty sportowej, w czasie trwania promocji odpowiednie parametry zakładu zostaną podwyższone w taki sposób, że typowy wskaźnik 0,88 ulegnie podwyższeniu do 1,00 – przykładowo, stawiając zakład za 100 PLN, stawka zakładu po przemnożeniu przez ten promocyjny wskaźnik wynosić będzie 100 PLN. Jeżeli zatem gracz postawi zakład za 100 PLN po kursie 2.20, to jego wygrana wyniesie 220 PLN. Dzięki zmianie wskaźnika wygrana będzie wyższa o 13,63%”.

Opisywane przez polskiego bukmachera wskaźniki mówią o podstawie obliczania wygranej. W normalnym trybie wskaźnik ten wynosi 0,88, czyli uwzględnia 12% podatku dla każdego kuponu. Stawiając zakład za 100 zł, wygrana jest obliczana od kwoty 88 zł. Dlatego już na wstępie gracz traci pieniądze, chociaż nic jeszcze nie wygrał.

LVBet grę bez podatku rozwiązuje w taki sposób, że od razu każdy kupon powiększa o 12 punktów procentowych, biorąc na siebie obciążenie podatkowe. Wygrana skutkuje realnymi korzyściami dla gracza. Zakładów bez podatku można dokonywać wyłącznie za własne środki. Różnego rodzaju fundusze z tytułu otrzymanych bonusów nie biorą udziału w promocji.

Przeczytaj: Opinie o LVBet

Czy oferta LVBet to atrakcyjna opcja?

lvbet gra bez podatku

Analizując regulamin, od razu rzuca się w oczy jego prostota i korzyści z tytułu gry bez podatku. Obecna oferta LVBet jest w tej materii w ścisłej czołówce w Polsce. Trudno znaleźć bukmachera, który oferowałby tak ciekawe warunki na grę bez podatku. Mamy nadzieję, że LVBet będzie kontynuował w przyszłości swoje długie promocje, które przynoszą obopólne korzyści. Dla bukmachera sprowadzają one nowych zadowolonych klientów. Dla graczy natomiast stanowią bardzo udaną promocję o wymiernych korzyściach, dlatego rejestracja konta w LVBet i korzystanie z jego oferty może być bardzo dobrym posunięciem inwestycyjnym.

1. Czy bukmacher LVBET oferuje grę bez podatku? Tak, bukmacher LVBET daje możliwość gry bez podatku nowo zarejestrowanym graczom przez 14 dni. Ponadto istnieje stała promocja LV Kombi Boost nagradzająca typerów za większą ilość zdarzeń na kuponie AKO. Zdarzają się również akcje weekendowe, dlatego należy bacznie obserwować działania tego operatora. 2. Jak grać bez podatku na LVBET? Regulamin obstawiania bez podatku w LVBET jest w stosunku do konkurencji bardzo przejrzysty. Najlepiej jednak jest samemu przeczytać wszystkie zapisy, aby być pewnym, że dobrze rozumiemy warunki promocji. Najważniejszymi kwestiami jest liczba co najmniej trzech zdarzeń na kuponie oraz określona wysokość kursu minimalnego.