Po raz kolejny legalny bukmacher Totolotek, proponuje promocję znaną jako Lucky Loser. Tym razem, obowiązuje ona na mecze Bundesligi. Jeżeli poprawnie wytypujemy wszystkie zdarzenia, to będziemy mogli cieszyć się wygraną, a jeżeli nie, to otrzymamy bonus w wysokości 33 zł. Warto pamiętać, że ciekawe typy bukmacherskie znajdziecie na naszej stronie.

LUCKY LOSER NA BUNDESLIGĘ

Pierwsze spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30. RB Lipsk podejmie na swoim stadionie drużynę VfB Stuttgart. Gospodarze w ostatnim czasie nie imponują formą, w konsekwencji czego stracili sporo punktów. Będący liderem, Bayern Monachium ma przewagę już 10 punktów i to oni niemal na pewno zostaną mistrzami Niemiec. Pomimo tego, ekipa z Lipska nie powinna odpuścić sobie tego spotkania i najprawdopodobniej będą walczyć do końca sezonu. Jeżeli chodzi o drużynę Stuttgartu, to mają oni już pewne miejsce w środku tabeli. Spadek im nie grozi, ani nie mają też większych szans na zajęcie miejsca, które da im możliwość gry w europejskich pucharach.

Drugie spotkanie rozegrane zostanie równo o godzinie 18:00. Borussia Moenchengladbach zmierzy się z Arminią Bielefeld. Mecz ten zapowiada się naprawdę ciekawie, ponieważ obie drużyny mają jeszcze o co walczyć. Goście znajdują się minimalnie nad strefą spadkową i potrzebują punktów, aby utrzymać się na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Niemczech. Z kolei Borussia może jeszcze powalczyć o europejskie puchary. Pewne jest, że obie ekipy będą chciały wygrać to spotkanie, przez co zapowiada się naprawdę ciekawie widowisko.

Bukmacher daje możliwość zostania Lucky Loserem, po spełnieniu kilku prostych warunków. Pierwszym z nich jest to, że postawiony kupon musi obejmować jedynie zakłady na bundesligę. Stawka kuponu musi wynosić co najmniej 33 zł. Co istotne, wyższa stawka nie oznacza potencjalnie wyższego bonusu. Jego kwota jest odgórnie ustalona i wynosi dokładnie 33 złote. Bonus, który otrzymamy należy obrócić w ciągu siedmiu dni.

Odbierz bonus 15 zł na Totolotku!

Odbieram darmowe 15 PLN na start