W tym miesiącu czeka nas wiele piłkarskich i nie tylko piłkarskich emocji. Albowiem to właśnie w czerwcu 2021 rozpoczną się Mistrzostwa Europy mężczyzn w piłkę nożną. Oprócz tego równolegle z EURO 2021 wystartuje także Copa America 2021. 28 czerwca wystartuje coś dla tenisowych świrów, czyli turniej tenisowy Wimbledon. Z tej okazji TOTALbet przygotował dla Was bonus bukmacherski.

Lucky Look 

W ramach promocji użytkownicy będą mieli szansę codziennie zdobywać nawet do 100 zł we freebetach. Pamiętaj, że jeśli nie masz pomysłu na kupon, to typy bukmacherskie możesz znaleźć na samej górze naszej głównej strony. Typerzy raczej będą mieli co grać w tym miesiącu. Nie ma się co martwić o posuchę, pomimo tego, że sezony ligowe się w większości krajów pokończyły to rozgrywki reprezentacyjne są tak samo ciekawe.

EURO, czyli największy turniej reprezentacyjny starego kontynentu. Impreza ta jest rozgrywana co cztery lata, z dwuletnim odstępem od Mistrzostw Świata. Wyjątkiem jest EURO 2021, które zostało przeniesione ze względu na pandemię COVID-19. Zazwyczaj impreza ta była organizowana przez maksymalnie dwa kraje, jednak ta edycja jest nadzwyczajna. Impreza będzie rozgrywana na kilku stadionach rozrzuconych po całej Europie. Na imprezie zagra 24 reprezentacji, w gronie, których znajdziemy naszą reprezentację Polski.

Drugą dużą imprezą piłkarską w tym miesiącu jest Copa America. Impreza, która począwszy od tegorocznej edycji odbywać się będzie co cztery lata. W poprzednich latach na imprezie grały wszystkie drużyny z Ameryki Łacińskiej i jedna zaproszona drużyna z pozostałych kontynentów. W tym roku jednak zapowiada się na to, że w tym roku nie będzie zaproszonych drużyn. Całe rozgrywki zostały podzielone na dwie grupy po 5 reprezentacji. W grupie A zagrają Argentyna, Boliwia, Chile, Paragwaj oraz Urugwaj. W grupie B ujrzymy Kolumbię, Brazylię, Ekwador, Peru oraz Wenezuelę.

Aby wziąć udział w promocji należy mieć zweryfikowane konto TOTALbet. Co dziennie o godzinie 19:00 będzie odbywać się losowanie, w trakcie którego będzie rozlosowywanych nie mniej niż 60 nagród. Aby odebrać nagrodę należy zalogować się między godzinami 19:00, a 20:00. Jeśli użytkownik zostanie wylosowany, ale nie zaloguje się w podanym odstępie czasowym jego wygrana przechodzi do puli na kolejny dzień.

 

Podwojenie depozytu i do 40 zł we freebetach, to dostaniesz na TOTALbet jeśli założysz konto już teraz!

Odbieram 40 PLN na start