Oczy niemal całego narodu polskiego we wtorek 29 marca będą skierowane w stronę Stadionu Śląskiego w Chorzowie, na którym reprezentacja Polski powalczy o awans na mundial. Rywalem będą dobrze znani nam Szwedzi, z którymi mierzyliśmy się w trakcie Euro 2020. Wówczas górą byli rywale, więc dobrze byłoby się im teraz odpłacić. Bukmacher Betclic przygotował specjalnie na tę okazję wyjątkową promocję. W jej ramach możemy wygrać nawet 10 000 zł!

Czas przełamać złą passę

Polacy nie wygrali ze Szwedami w ośmiu kolejnych spotkań. Ostatnie zwycięstwo Biało-czerwonych z tym rywalem to zamierzchłe czasy, bo aż 1991 rok. Od tamtej pory tylko raz udało nam się z reprezentacją Trzech Koron zremisować, a pozostałe sześć spotkań przegraliśmy. Podczas Euro rywale byli niewiele lepsi, ale to oni schodzili z boiska z korzystnym rezultatem, wygrywając 3:2. Czas wobec tego na rewanż, zwłaszcza że teraz także waga spotkania jest bardzo duża. Najlepsi bukmacherzy w tym spotkaniu nie wskazują wyraźnego faworyta. 

Szwedzi w ostatnim czasie nie zachwycają formą. Podopieczni Janne Anderssona wygrali co prawda mecz barażowy z Czechami, ale dopiero dogrywka wyłoniła zwycięzcę. Szwecja jest zespołem dużo lepiej broniącym się aniżeli atakującym. W gorszej formie jest Alexander Isak, który w tym sezonie w 33 meczach strzelił tylko osiem bramek. Swoją pozycję po nieudanej przygodzie z Juventusem odbudowuje dopiero Dejan Kulusevski, a Zlatan Ibrahimovic ostatnio więcej czasu spędza na leczeniu kontuzji aniżeli grze. 

zasady-promocji-betclic

W ramach promocji Betclic możemy wziąć udział w walce o 10 000 zł. Aby tak się stało, trzeba dołączyć do akcji na stronie bukmachera postawić kupon z kursem minimalnym 1.50 na mecz Polska – Szwecja. Stawka minimum to 20 zł. Należy postawić na dokładną minutę, w której padnie pierwszy gol w meczu. Dwie cyfry dziesiętne naszej stawki będą oznaczały wytypowaną przez nas minutę. Przykładowo, stawiając kupon za 24,33 zł, typujemy, że pierwszy gol padnie w 33 minucie meczu. Jeśli uda nam się trafić, weźmiemy udział w podziale nagrody w wysokości 10 000 zł między graczy, którzy wytypowali poprawnie. Oprócz tego nie zapomnijcie o bonusie powitalnym Betclic. Daje on dostęp do wielu korzyści.

warunki-promocji-betclic

[blok_bonus]