Po wczorajszym pojedynku znany jest już pierwszy finalista Ligi Mistrzów. Jest nim oczywiście Manchester City, który pewnie pokonał zespół ze stolicy Francji – Paris Saint Germain. Jeszcze dzisiaj dowiemy się kto dołączy do aktualnego lidera angielskiej Premier League i zawalczy o puchar LM. Następnie, czekać na nas będa dwa starcia w ramach rewanżowych meczów półfinałowych Ligi Europy. Z tej okazji dostępny jest nowy bonus forBET. Spełniając odpowiednie warunki, przy graniu zakładu live nasz kupon nie będzie obciążony podatkiem. Oferta jest szczególnie kusząca dla specjalistów w typowaniu na żywo.

LM I LE LIVE bez podatku

Drugie spotkanie półfinałowe Ligi Mistrzów rozstrzygnie się dzisiaj w Londynie. Miejscowa Chelsea rywalizować będzie z specjalistami od wygrywaniem tego turnieju – Realem Madryt. W pierwszym spotkaniu padł bramkowy remis. Dosyć szybko, bo już w czternastej minucie, na prowadzenie wyszła ekipa The Blues za sprawą trafienia Pulisicia. Kwadrans później stan rywalizacji wyrównał francuski napastnik – Karim Benzema, po którego trafeniu nie padło więcej bramek. Ten stan rzeczy sprawia, że w lepszej sytuacji przed dzisiejszym rewanżem jest oczywiście drużyna prowadzona przez Thomasa Tuchela. Nie mniej jednak jest to tylko kwestia bramki strzelonej na wyjeździe – brak jest jakiejkolwiek zaliczki bramkowej. Trudno jest przewidzieć na ten moment jak potoczy się to spotkanie. Z pewnością łatwiej będzie coś powiedzieć, po kilkunastu minutach gry, gdy widać będzie już jakie podejście do tego meczu mają obydwie drużyny. Z tego też względu, dzisiejsza promocja zyskuje na atrakcyjności.

Jutro z kolei czekają nas dwa pojedynki w ramach Ligi Europy. W obu zobaczymy angielskie ekipy. Arsenal zmierzy się z Villarealem, który to ma nad Kanonierami bramkę przewagi z pierwszego spotkania. Podopieczni Mikela Artety wyjdą na to spotkanie naprawdę zmotywowani, ponieważ tylko końcowy triumf w Lidze Europy może dać im jakąkolwiek satysfakcje z tego sezonu. Co więcej, byłaby to również przepustka do Ligi Mistrzów, której kibicom czerwonej części Londynu mocno zaczęło brakować. Równolegle odbędzie się pojedynek Manchesteru United i AS Romy. Włoska drużyna pomimo prowadzenia do przerwy 1:2, ostatecznie musiała uznać wyższość Czerwonych Diabłów, którzy pokonali ich aż 6:2. W tym przypadku, wszystko wskazuje na to, że dwie bramki zdobyte na wyjeździe przez AS Romę, mogą wyjątkowo nie być wcale zadowalającą zaliczką. O tym, jak potoczą się najbliższe spotkania, dowiemy się już w ciągu nieco ponad doby.

Aby móc skorzystać z gry bez podatku forBET wymaga spełnieniu kilku prostych warunków. Kluczowym z nich jest to, aby na naszym kuponie znajdowały się jedynie zakłady z oferty LIVE. Oznacza to, że nie możemy połączyć zdarzeń, które np. rozgrywają się w inny dzień. Dodatkowo, co najmniej jedno ze zdarzeń musi dotyczyć któregoś z meczów Ligi Mistrzów lub Ligi Europy. Na końcu, wystarczy zadbać aby każde zdarzenie na naszym kuponie miało kurs minimum 1.30.