Środek trwającego tygodnia przyniesie nam istotne rozstrzygnięcia. W kolejnej rundzie fazy grupowej Ligi Mistrzów zmierzą się najlepsze europejskie zespoły. We wtorkowy wieczór Barcelona zagra z włoskim Interem. Jak tym razem wypadnie kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski? Jeden z legalnych bukmacherów oferuje ciekawą promocję na puchary europejskie, w ramach której możemy zgarnąć freebet o wartości 45 pln. Jak z niej skorzystać?

Liga Mistrzów – freebet 45 pln

Wtorkowy i środowy wieczór przyniesie łącznie szesnaście starć na bardzo wysokim poziomie. Ciekawie zapowiada się wyjazdowy mecz Borussi Dortmund z Sevillą. Ekipa z Hiszpanii bardzo dobrze pokazała się w kilku poprzednich sezonach w Lidze Europy. Dodatkowo Chelsea zagra z AC Milanem, a Real Madryt z Szachtarem. Bukmacher forBET proponuje freebet o wartości 45 pln, który możemy wykorzystać na rozgrywki do Ligi Europy i Ligi Konferencji. Jak go uzyskać?

W dniach 04.10-05.10.2022, do godziny 22:45, należy zagrać kupon za dokładną stawkę 99 pln. Co najmniej 3 zdarzenia powinno dotyczyć rozgrywek fazy grupowej Ligi Mistrzów. Kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść przynajmniej 1.30. Zdarzenia mogą pochodzić z oferty przedmeczowej lub na żywo. Gracz może otrzymać freebet 45 pln za spełnienie warunków promocji. Bonusem należy obrócić 1-krotnie, z minimalnym kursem pojedynczego zdarzenia 1.30, 4 zdarzeniami, w ciągu 96h od otrzymania.