LIGA MISTRZÓW: BONUS 200 PLN! [LVBET]

0

JAK ODEBRAĆ BONUS 200 PLN:

1. Dokonaj depozytu minimum 25 PLN wybierając ”Bonus do 200 PLN” – widoczny na Twoim koncie. Bonus dostępny jest dla graczy, którzy dokonali już wcześniej minimum jednego depozytu.
2. Otrzymasz bonus w wysokości 2% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x25”.
4. Przygotuj swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 oraz kurs na selekcję minimum 1.25) i aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x25”.
5. Przykład: Przy wpłacie 400 PLN otrzymujesz bonus o równowartości 200 PLN (Zakład 8 PLN z mnożnikiem kursu: x25).

REGULAMIN PROMOCJI

Bonus będzie dostępny po zalogowaniu na konto gracza do 14.02.2019 godz. 23:00

1.Bonus będzie dostępny dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.
2.Oferta bonusowa jest ważna do 14.02.2019 do 23:00. Bonus jest dostępny przy wpłacie oraz będzie aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu.
3.Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z Bonusu to 25 PLN.
4.Maksymalny bonus (równowartość 200 PLN) będzie przyznawany następująco: Użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 2% swojej wpłaty. Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x25, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego Twojego kuponu razy 25, w efekcie użytkownik otrzyma ekwiwalent nawet do 200 PLN. Przykładowo: wpłata 400 PLN, Bonus 8 PLN, Stawka netto: 7.04 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x25, kurs finalny kuponu: 62.5, wygrana: 440 PLN. Kupon z mnożnikiem nie może zawierać zakładów specjalnych na zawodników np. “Zdobywca bramki” oraz innych tego typu zakładów, a także handicapów azjatyckich.
5.Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, klient musi samodzielnie wybrać na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus”, następnie aktywować ten bonus poprzez kliknięcie “Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.
6.Zakład z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem jest ważny jednorazowo, klient może z niego skorzystać w przeciągu 30 dni od jego otrzymania, samodzielnie go aktywując.
7.Użycie bonusu i mnożnika „x25” będzie możliwe tylko przy zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.
8.Kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem, podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.00. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jedna selekcja powinna być z kursem minimalnym 1.50. Przy wykonywaniu obrotu nie jest dozwolone zawieranie zakładów, które się wzajemnie wykluczają. Obrót depozytem może nastąpić zarówno przed jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem.
9.Sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu bonusem.
Zakłady systemowe nie są wliczane do obrotu depozytem
10.Cash-Out nie może być użyty w zakładzie bonusowym. Zakłady z opcją Cash-Outu nie będą zaliczane do obrotu depozytem.
11.Posiadając przyznany lecz nieaktywowany bonus z mnożnikiem, klient może postawić zakłady bez wykorzystania mnożnika, do wysokości rzeczywistych funduszy na koncie gracza (Stan konta klienta jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to rzeczywiste fundusze, a Y to środki bonusowe)

Jeśli nie posiadasz konta na LVBET, odbierz na start darmowe 20 PLN

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o