Powoli kończą się Mistrzostwa Europy, ale to wcale nie oznacza, że kończą się emocje w piłce nożnej! Dla polskich kibiców dopiero się zaczynają. Właśnie startują eliminacje do europejskich pucharów. Pierwszym przedstawicielem Ekstraklasy, który wybiegnie na boiska, by walczyć o pokazanie się w Europie, będzie Legia. Najlepsi bukmacherzy w Polsce nie zapominają o przygotowaniu z tej okazji specjalnej promocji. Taki bonus dla swoich graczy przygotował oczywiście forBET. Dzięki przygotowanej ofercie możemy postawić na zwycięstwo Legii nie ryzykując swoich środków. W przypadku gdy Wojskowi nie wygrają otrzymamy zwrot stawki na konto bonusowe. Bonus forBET skierowany jest do wszystkich jego użytkowników, jak również do osób które w odpowiednim czasie założą tam konto.

Legia w el. LM bez ryzyka!

Pierwszą przeszkodą Legii Warszawa na drodze do upragnionej fazy grupowej Ligi Mistrzów będzie mistrz Norwegii. Drużyna z północnej części kraju, z miasta Bodoe, nazywany jest potocznie Glimt. Pełna ich nazwa brzmi Fotballklubben Bodoe/Glimt i istnieją już od 1916 r.  Mimo tak długiej historii, tylko raz udało im się zdobyć mistrzostwo Norwegii – właśnie w poprzednim sezonie. Ich zwycięstwo może zaskakiwać, bo jeszcze w 2017 roku grali w norweskiej drugiej lidze. Oprócz dość niespodziewanego zwycięstwa w poprzednim sezonie Eliteserien, piłkarze zostali na pewno zapamiętani z powodu swojego stylu gry. Zdominowali rozgrywki zdobywając aż 81 punktów (drugie Molde zaledwie 62). W każdym ich meczu kibice mogli oglądać grad bramek. Ich efektowna i skuteczna gra przyniosła aż 103 bramki strzelone w 30 meczach ligi. Stracili przy tym 32 gole, a więc średnio w spotkaniach z ich udziałem mogliśmy oglądać ponad 4 bramki na mecz. Po sezonie odszedł ich najlepszy strzelec Kasper Junker, zdobywca 27 bramek. To duże osłabienie, co nie powinno być powodem do zmartwień dla Legionistów. Norwegowie to jednak groźna drużyna, która jest już w rytmie meczowym, bo zagrali już 13 kolejek nowego sezonu. Nie prezentują się aż tak imponująco jak w poprzednim, ale wciąż trzymają się w czubie tabeli, na drugim miejscu. Jako, że dla Legii będzie to pierwszy mecz o punkty w tym sezonie, to promocja od forBET bardzo się przyda, by ograniczyć ryzyko dla chętnych do postawienia na ten mecz.

Piłkarska środa to nie tylko drugi półfinał Euro i mecz Anglii z Danią. Odbędzie się także 9 meczów eliminacji Ligi Mistrzów, więc jest z czego wybierać. Z pewnością w Typach Dnia znajdziemy wiele propozycji zarówno z Mistrzostw Europy, jak i europejskich pucharów. Jak poradzi sobie Legia? Na pewno Norwegowie podchodzą do Wojskowych z respektem. Za Polakami na pewno przemawia doświadczenie na arenie międzynarodowej. Według ekspertów to nasza drużyna jest minimalnym faworytem dwumeczu, ale na pewno łatwo nie będzie. Czy pozyskany przed sezonem Mahir Emreli da dziś zwycięstwo Legii? Dzięki forBET możemy na to postawić bez większego ryzyka.

Aby skorzystać z promocji trzeba mieć oczywiście konto w forBET. Poza tym wystarczy jedynie postawić kupon SOLO na zwycięstwo Legii w zakładzie trzydrogowym (1X2). Stawką kuponu musi być dokładnie 69 lub 149 zł. Jeśli Legia wygra, możemy cieszyć się z wygranej. W przypadku innego rozstrzygnięcia meczu stawka zostanie w całości zwrócona na konto bonusowe już następnego dnia. Bonusem należy obrócić czterokrotnie, stawiając zakłady z kursem minimalnym 2.0. W kuponach AKO minimalny kurs pojedynczego zdarzenia wynosi 1.20. Na dokonanie obrotu mamy 14 dni i w tym czasie muszą zostać rozliczone wszystkie zdarzenia z postawionych kuponów.

Odbierz MaxiZysk na start aż do 200 zł w Forbet!

Odbieram bonusy na start!