Derby Polski – tak można określić mecz pomiędzy warszawską Legią, a poznańskim Lechem. Przed ekipą z Łazienkowskiej stoi wielkie wyzwanie, nie dość, że ich skład jest okrojony przez liczne kontuzje, to do Warszawy przyjeżdża największy rywal, który w czwartek odniósł  zdecydowane zwycięstwo w Lidze Europy ze Standardem Liege.  Specjalnie z tej okazji forBET przygotował promocję, dzięki której możesz zgarnąć freebet 25 PLN na przyszłotygodniowe mecze reprezentacji. Jedyne co musisz zrobić, aby otrzymać bonus, to zagrać za dokładnie 69 PLN kupon singiel lub AKO, na którym znajdzie się przedmeczowy typ w zakładzie 1×2 z meczu Legia Warszawa – Lech Poznań. Bonus trzeba wykorzystać na zdarzenia z oferty Meczów Towarzyskich reprezentacji (piłka nożna).

Jak Odebrać?

 1. Zagraj za dokładnie 69 PLN
 2. Kupon singiel lub AKO, na którym znajdzie się typ 1X2 z meczu Legia – Lech
 3. Odbierz freebet 25 PLN na mecze towarzyskie reprezentacji!

Regulamin

 • Promocja trwa od dnia 06.11.2020 godz. 12:00 do 08.11.2020 godz. 15:00
 • Aby wziąć udział w promocji należy puścić kupon singiel bądź AKO, na którym pojawi się przedmeczowy typ w zakładzie trzydrogowym (1, X, 2) na spotkanie Legia Warszawa – Lech Poznań.
 • Pozostałe zdarzenia na kuponie AKO pozostają dowolne lecz kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie musi wynosić co najmniej 1,30.
 • Kupon należy zagrać za równo 69 PLN.
 • Każdy kto spełni warunki promocji otrzyma freebet 25 PLN do wykorzystania na mecze towarzyskie reprezentacji.
 • Freebetem należy obrócić jednokrotnie po kursie minimalnym 2,0 – kurs min. pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1,20. Na kuponie muszą znajdować się co najmniej 3 zdarzenia, wszystkie one muszą pochodzić z oferty na mecze towarzyskie reprezentacji.
 • Zlecenie wypłaty przed spełnieniem warunków obrotu freebetem skutkuje odebraniem freebetu.
 • Bonusy zostaną przypisane do kont w poniedziałek 09.11.2020 do godziny 16:00

Nie posiadasz konta forBET, a chciałbyś skorzystać z powyższej promocji? Nic straconego! Odbierz bonus na start już teraz! 

Odbieram bonus od trzech pierwszych wpłat