FORTUNA

Bukmacherzy tacy jak Fortuna pod niektórymi względami śmiało mogą walczyć o światowe top 10 – w tym przypadku mówimy o Aplikacji Mobilnej, która wśród polskich legalnych bukmacherów jest zdecydowanie najlepsza!
Fortuna posiada dobrą ofertę zakładów na żywo i pre-match. Można zamykać zakłady dzięki systemowi Cashout. Poza tradycyjnym przelewem bankowym depozyt można złożyć korzystając z kart kredytowych oraz PayU
Co jakiś czas bukmacher rozdaje darmowe punkty, które można wymienić na darmowe zakłady. Warto więc posiadać tam konto!
Odbierz darmowe 20 zł przy rejestracji

LVBET

LVBET zdecydowanie wyróżnia się najszerszą ofertą na najpopularniejsze ligi piłkarskie, oferując czasem nawet dwukrotnie więcej zakładów od konkurencji. Dobre kursy przedmeczowe i najlepsze marże kursów na żywo wśród legali! Posiada również kilka stałych bonusów, z których warto korzystać. Opcje wpłat: Paymenticon, Skrill, Dotpay, Przelewy24, Tpay, Paysafecard. Posiada również dobrą ofertę zakładów na E-sport, co jest rzadkością wśród legalnych buków.
Odbierz darmowe 20 zł przy rejestracji

TOTOLOTEK

Jedyny legalny bukmacher u którego codziennie można grać bez podatku dzięki bonusom Gram Grubo oraz Tniemy Podatek, i właśnie to jest największym plusem bukmachera! Mimo że kurs wychodzi mniejszy niż u konkurencji, często dzięki zredukowaniu podatku EWG jest lepsze, dzięki czemu bardziej opłaca się zagrać kupon własnie na Totolotku.
Bukmacher posiada aplikacją mobilną oraz dodatkowo opcję wpłat Paysafecard.
Odbierz darmowe 20 zł przy rejestracji

FORBET

Bonusy są zdecydowanie najmocniejszą stroną owego bukmachera. Jeśli narzekasz, że twój bukmacher nie oferuje bonusów dla stałych klientów, powinieneś zmienić go właśnie na forBET! Odbierasz bonusy od poniedziałku do piątku -> więcej informacji
Bukmacher posiada ponadprzeciętną aplikację mobilną oraz opcję wpłat Paysafecard

STS

Ponadprzeciętna oferta zakładów przedmeczowych oraz dobra oferta zakładów na żywo. Bukmacher posiada aplikację mobilną. Niestety oferuje słabą opcję “Cashout” (rzadko dostępna i często oferuje mocno zaniżone kwoty).
Częste problemy ze stroną internetową internetową. Granie na STS opłaca się głównie osobom obstawiającym E-sport.

ETOTO

Etoto coraz pewniej wchodzi na polski rynek. Mimo oficjalnego wejścia w 2011 roku nie przyciągnęli zbyt wielu graczy oferując słabe warunki. Na przełomie 2017 i 2018 ambasadorami E-toto zostali m.in Tomasz Hajto czy Mateusz Borek. To był moment, w którym Etoto zaczęło liczyć się wśród konkurencji, oferując dużo lepsze kursy i ofertę. Póki co niewiele więcej można powiedzieć o tym bukmacherze.

LEGALNI BUKMACHERZY W POLSCE