Już w dziś o 18:55 w Lidze Europy zmierzą się ze sobą dwie ekipy Grupy D które jeszcze nie zdobyły żadnego punktu. Ciężko wskazać jednoznacznie kto jest faworytem tego spotkania, ale wierzymy w to że jest nim Lech Poznań, który mierzył się już w tym sezonie z inną belgijską ekipą – Royal Charleroi, eliminując ją na wyjeździe. Kolejorz gra u siebie, a to idealna okazja, by zdobyć pierwsze punkty, a najlepiej cały ich komplet. Czy im się uda? Bez względu na wynik, stawiając na polską drużynę grasz bez ryzyka! Jedyne co należy zrobić to zagrać kupon singiel za 6lub 149 PLN, na którym znajdzie się przedmeczowy typ na zwycięstwo Lecha przeciwko Standard Liege.

Jak Odebrać?

  1. Zagraj kupon SINGIEL, na którym znajduje się przedmeczowy typ na zwycięstwo Lecha w meczu ze Standardem Liege
  2. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 69 lub 149 PLN
  3. Jeżeli Lech nie wygra otrzymasz zwrot stawki w postaci bonusu!

Regulamin

  • Promocja obowiązuje tylko dziś (05.11.2020)
  • Stawka kuponu musi wynosić 69 lub 149 PLN
  • Aby skorzystać z promocji należy postawić kupon z WYŁĄCZNIE jednym zdarzeniem, czyli typem na zwycięstwo Lecha Poznań (czysta 1)
  • Zwrot stawki zostanie przyznany w postaci bonusu jeśli mecz zakończy się wynikiem X2 czyli Lech nie wygra spotkania.
  • Bonusem należy obrócić cztery razy po kursie minimalnym 2.0 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Bonus oczekuje w kolejce przez 14 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni.
  • Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy w piątek 06.11.2020 do godz. 16:00

Załóż konto na forBET i ciesz się bonusem na start już teraz!

Odbieram bonus od trzech pierwszych wpłat