NA CZYM TO POLEGA?

Turniej typerski odbywa się na zasadach pucharowych. Gracze podają po 3 typy z kursem 1,50 i wyżej w każdej rundzie rozgrywek (1/128 finału, 1/64, 1/32, 1/16, 1/8 i tak dalej) i ten, który osiągnie lepszy wynik typerski w swojej parze, przechodzi do kolejnej rundy. Udział biorą użytkownicy, którzy dokonali zapisu przed startem rozgrywek.

DO KIEDY PODAĆ TYPY?

Termin na podanie typów w tej rundzie rozgrywek – kwalifikacje: od poniedziałku godz 22:00 do końca czwartku (20 lutego). Należy pamiętać, aby mecz rozpoczął się nie później niż czwartek godz 23:59 a podanie typu konieczne jest najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem meczu. Typ podany jeszcze w czwartek, ale rozpoczynający o godzinie 0:05 w piątek nie zostanie wliczony. Kolejna runda turnieju trwać będzie od 21 lutego godz 22:00 do 23 lutego godz 23:59 (od piątkowego wieczoru do końca niedzieli).

JAK SPRAWDZIĆ CZY GRASZ DALEJ?

Rozliczanie typów to zadanie dla organizatorów. W każdej rundzie turnieju Administratorzy otrzymają 22 godziny na sprawy organizacyjne. Jeśli nie możesz się doczekać wyników, możesz sam sprawdzić czy przeszedłeś dalej, porównując swój wynik z wynikiem bezpośredniego rywala według zasady rozliczeń – w tej kolejności: najważniejsza jest skuteczność, a jeśli obaj uczestnicy osiągną identyczną, decyduje: dwa – wyższy trafiony kurs, trzy – czas dodania typu. Warto pamiętać, że w naszym turnieju obowiązuje zasada “Lucky Loosers”– dla uczestników, którzy przegrali rywalizację w swojej parze, ale osiągnęli dobry wynik. Liczba lucky loosers uzależniona jest od liczby par, w których obaj uczestnicy nie podali żadnego typu (przez co nie jest możliwe wskazanie zwycięzcy). W praktyce – na przejście dalej mimo przegranego bezpośredniego pojedynku można liczyć tylko w kilku pierwszych rundach.

Pierwszą rundą są kwalifikacje. Z niespełna 300 uczestników do kolejnej rundy przejdzie 256 osób.

Znajdź swoje nazwisko klikając CTRL+F na komputerze lub na telefonie z opcją “znajdź”:


*Niebieskim kolorem oznaczeni są uczestnicy którzy uzyskali wynik 3/3
*Zielonym kolorem oznaczeni są uczestnicy którzy wygrali w swojej parze i osiągneli wynik 2/3, 1/3 czy 0/3
*Czerwonym kolorem oznaczeni są uczestnicy którzy nie podali żadnego typu, podali typy za późno, bądź nie podali wszystkich typów.

Rafał Dzierżawa – +  + (skuteczność)   VS   Dominik Wajs + – –
Damian Kowalczyk + + + (skuteczność)    VS      Krzysztof Białowąs – – +
Piotr Rutkowski (brak typów)   VS      Jadzia Szwedo – + – (skuteczność)
Adrian Mirek (brak typów)    VS    Rafał Lonka + + + (skuteczność)
Jan Kruczkowski – + – (skuteczność)     VS     Kamil Kaczmarek – – –
Kamil Wieczorek  + + + (skuteczność)    VS     Krzysztof Korzunowicz + – –
Sebastian Samul + – – (2.09)(wyższy kurs)    VS    Kangur Messi + – – (1.65)
Ariel Afel – + –    VS    Daniel Bronowski + + – (skuteczność)
Emil Ski + + (typ podany za późno)   VS    Szymon Mendala – + + (skuteczność)
Wojtek Pszczółkowski – – +     VS    Mateusz Musiał – + zwrot (skuteczność)
Igor Sprawka – + + (skuteczność)    VS    Mateusz Śliwa – – +
Tomasz Jochym – + +      VS    Dominik Cz + + + (skuteczność)
Pawel Befko + + – (1.65)   VS   Mateusz Olejniczak – + + (1.72)(wyższy kurs)
Andrzej Zawalonka – – – (2.31)(wyższy nietrafiony kurs)   VS   Maciej Krajewski – – – (2.23)
Mateusz Dzioba – + + (skuteczność)   VS   Sebastian Tarka + – –
Marcin From – + –     VS   Damian Majer + zwrot + (skuteczność)
Karol Daczek (brak typów)   VS     Konrad Sapieja – + + (skuteczność)
Filip Kaczmarczyk – + + (1.53)    VS    Dawid Stanaszek + – + (1.70)(wyższy kurs)
Jan Zych – – + (skuteczność)   VS     Tomasz Bereźnicki – – –
Szymon Kaczalski + + +  (1.75)    VS     Kamil Wojdacz + + + (1.84)(wyższy kurs)
Remek Błaszczyk + – – (skuteczność)
     VS      Kacper Nowak (brak typów)
Paweł Fokus + + + (1.90)(wyższy kurs)   VS    Łukasz Sobieszuk + + + (1.87)
Rafał Kalinowski + + – (skuteczność)     VS     Łukasz Mędra – – (brak trzeciego typu)
Wacław Adamczyk + + – (skuteczność)   VS          Przemysław Buchenfeld – – –
Wojciech Kropka + – –     VS    Robert Sapoń – + + (skuteczność)
Sławomir Stepczyk – – –    VS     Kamil Zieliński – + + (skuteczność)
Józek Stangret + + + (skuteczność)     VS    Grzegorz Staniucha + – +
Tomasz Wietrzykowski – + –    VS   Patryk Idasiak + + + (skuteczność)
Tomasz Pawlicki – + –    VS    Łukasz Pękalski – + + (skuteczność)
Adrian Kaluga + + – (skuteczność)
Artur Sikorski zwrot + –    VS    Artur Kowara – + + (skuteczność)
Kamil Satława – – + (1.65)   VS   Tomasz Kaźmierczak – – + (2.45)(wyższy kurs)
Michał Rempel – (brak pozostałych typów)    VS    Marcel Hincke – – + (skuteczność)
Michał Jakieła – – (brak trzeciego typu)   VS    Kornel Kot + + + (skuteczność)
Jakub Mądrzywołek – + + (1.67)   VS  Maciej Bartoszewski – + + (1.75)(wyższy kurs)
Adrian Biernat + + – (skuteczność)   VS    Marzena Gałuszka – – +
Krzysztof Kondruć (brak typów)    VS     Przemek Śmiałkowski + + – (skuteczność)
Hugo Mackiewicz + + + (skuteczność)    VS     Kuba Piekło + – –
Tomasz Wachowicz + – – (skuteczność)    VS     Łukasz Kryczka (brak typów)     
Marek Jamka – – +     VS     Marcin Buszka + + + (skuteczność)
Bartek Babiński  – + +    VS    Łukasz Bosakiewicz + + + (skuteczność)
Patryk Drężek – – + (1.64)     VS    Ola Frączyk + – – (2.35)(wyższy kurs)
Paweł Spyra + + –  (skuteczność)    VS    Patryk Leśniak + – –
Krzysztof Zbyrad – – + (skuteczność)   VS   Sebastian Kmiecik – + (brak trzeciego typu)
Mateusz Kozik + + – (skuteczność)    VS   Kornel Kaczmarek + – –
Mackowy Maciek – – + (skuteczność)    VS   Piotr Wojtysiak (brak typów)
Przemek Florczak + – + (2.35)(wyższy kurs)    VS     Damian Gabzdyl + – + (1.74)
Miłosz Rusek + – – (1.67)(wyższy kurs)    VS   Michał Kotowski + – – (1.65)
Mateusz Beker – – –    VS   Sylwester Jaworski + + – (skuteczność)
Michał Flisiak + + + (skuteczność)   VS    Rafał Chochół + – +
Krystian Piekarski – + – (1.83)(wyższy kurs)    VS    Sebastian Łabuda – + – (1.50)
Lukasz Nowak – (brak pozostałych typów)    VS   Marcin Upława – + + (skuteczność)
Michał Bogacz + + + (skuteczność)    VS    Kuba Okleja – – –
Krystian Dudek + + zwrot (skuteczność)    VS    Kuba Moneta + + –
Kamil Kardaś + – – (skuteczność)   VS    Hubert Łukaszczyk – – –
Krzysztof Laskowski – – + (skuteczność)   VS   Tomasz Cykanowicz – – –
Laura Blanka Abreyan + + + (skuteczność)   VS     Michał Nachyła – – –
Piotr Strąk (brak typów)   VS   Adrian Bogdański (brak typów)
Bartek Zdrenka – + –    VS    Kuba Cybulski + + + (skuteczność)
Robert Lech – – –      VS      Agnieszka Sermak + – + (skuteczność)
Marcin Nartowski – + – (skuteczność)      VS          Aleksandra Starościk – – –
Kosma Miara – + + (skuteczność)             VS          Mateusz Guzicki – – –
Adrian Mikołajczyk – – –   VS    Robert Opaliński – + + (skuteczność)
Maciej Grzesiek – – + (1.75)(wyższy kurs)     VS    Przemysław Pokorski + – – (1.55)
Kamil Liziński + – (typ podany za późno)   VS    Wiktor Wieczorek – – + (skuteczność)
Mikołaj Wiśniewski + – – (skuteczność)   VS  Ernest Kolanko – (typy podane za późno)
Łukasz Kosicki – – – (1.75)    VS   Marcin Pyl – – – (4.25)(wyższy nietrafiony kurs)
Marcin Zagórny + + + (skuteczność)      VS     Supin Supin – + +
Jaromir Maćkiewicz + + + (skuteczność)    VS     Marcin Rybczyński  – – +
Daniel Romanowski  – – + (skuteczność)    VS     Ariel Martin Mysłowski (brak typów)
Sebastian Jakubiak zwrot + –     VS     Tomek Tomek + + + (skuteczność)
Daniel Bartkiewicz + + + (skuteczność)    VS     Bartek Olszewski + – +
Wojtek Brzeziński + + + (skuteczność)    VS   Sebastian Milewski – – +
Dawid Kot – + + (skuteczność)    VS     Michał Popis – – +
Maciej Markowski – – + (1.80)(wyższy kurs)    VS    Wojtek Anderko – – + (1.70)
Damian Konończyk – – –     VS     Michał Andrysiewicz + + + (skuteczność)
Marek Dzirko (brak typów)    VS   Mariusz Sobczak – – + (skuteczność)
Ireneusz R Rzepa + – +(skuteczność)  VS  Piotr Maciejewski + +(typ podany za późno)
Dawid Kolacja – – + (skuteczność)  VS   Piotr Troche – – –
Rafał Zaborowski – + – (1.92)(wyższy kurs)    VS    Andrzej Klimczuk – + – (1.70)
Adrian Niżnik + – –     VS    Krystian Kruk – + + (skuteczność)
Jaroslaw Staroscik + + + (skuteczność)   VS    Mateusz Świdwa + – +
Grzegorz Juszczyk – + +   VS    Grzesiek Babis + + + (skuteczność)
Kacper Wiśniewski – – –    VS   Tomasz Paweł Jankowski + – + (skuteczność)
Dawid Danielczyk – + + (skuteczność)   VS    Krzysiek Goldyn – – –
Anna Maria Ćwikła + + – (2.66)(wyższy kurs)   VS     Grzegorz Nadzieja – + + (1.95)
Krystian Mazur   + – –    VS     Piotr Zak + – + (skuteczność)
Michał Konieczny – + – (2.10)(wyższy kurs)    VS     Michał Leśniak + – – (1.80)
Radek Zwolenkiewicz + + + (1.55)(wyższy kurs)   VS   Samuel Witek + + + (1.52)
Dawid Kobierecki + + – (2.37)(wyższy kurs)    VS   Hubert Drożdżak – + + (1.80)
Paweł Skorupski + + – (skuteczność)    VS    Marek Kolonko + – –
Jana Jana Porkujan – + + (1.90)(wyższy kurs)   VS    Łukasz Rakoczy + – + (1.67)
Dany Dbn – + + (skuteczność)   VS    Michał Machel (typy podane za późno)
Remigiusz Próchniewski + + – (1.87)  VS  Patryk Dlugi Dlugaszek + – + (2.49) (wyższy kurs)
Michał Szemberg – – (brak trzeciego typu) VS  Daniel Tomaszewski – + – (skuteczność)
Wojciech Sosna – + – (2.30)(wyższy kurs)  VS     Michał Błaszczyk – – + (1.76)
Karol Wiktorowski – – + (1.56)   VS    Mateusz Skoti – – + (2.05)(wyższy kurs)
Michał Zarzycki + + – (skuteczność)    VS   Rafał Krzywoń – – –
Kacper Nawojski + – + (1.90)(wyższy kurs)    VS     Konrad Dudek + + – (1.68)
Mateusz Wróblewski + – + (1.87)(wyższy kurs)  VS  Grzegorz Majerczak – + + (1.73)
Karol Śliwiński – + –    VS    Bartek Bigott + + + (skuteczność)
Kamil Wojewodzic – – +    VS   Mateusz Suwalski – + + (skuteczność)
Szymon Puzik + + + (1.70)(wyższy kurs)    VS   Kamil Kalinowski + + + (1.57)
Maciej Farys + – – (1.66)(wyższy kurs)   VS   Wojciech Sikora + – – (1.60)
Patryk Wierzbieniec – – –   VS   Daniel Kołdyj + + – (skuteczność)
Kamil Piotrowski + + + (skuteczność)   VS  Marcin Kusak – – –
Patryk Wojtaszek – + +   VS   Tomasz Weber + + + (skuteczność)
Tomek Kita + + – (skuteczność)   VS    Wojtek Gawlik (brak typów)
Tomasz Mrzewa + + – (skuteczność)   VS    Paweł Zdunek – + –
Karol Smętek + zwrot + (skuteczność)   VS   Dawid Musiał  – – –
Jan Andrzej + – + (skuteczność)  VS   Mateusz Błaut + – –
Arek Kaczorowski + – + (skuteczność)   VS    Wawrzyniak Adam – – +
Marcin Kuźnia + – + (1.65)   VS   Dawid Turski + + -(1.70)(wyższy kurs)
Mateusz Mróz + – + (skuteczność)    VS   Miłosz Stańco (brak typów)
Krystian Luniak  + – –     VS    Damian Ordowski + + + (skuteczność)
Adam Kaw – – –    VS      Paweł Kuba + – + (skuteczność)
Mariusz Mazur   – + + (1.69)   VS    Piotrek Banera + – + (1.80) (wyższy kurs)
Piotr Chwirot + + + (skuteczność)   VS    Marcin Świątkowski + – +
Rafał Słupski – – +     VS    Daniel Połowinko + + – (skuteczność)
Tomek Głos + – – (2.92)(wyższy kurs)    VS    Kacper Wypych – + – (1.55)
Wojtek Mazurek  – + –     VS    Dawid Szmiglewski + + – (skuteczność)
Przemek Wołczi – + – (1.85)    VS     Michał Kołodyński – – + (2.00)(wyższy kurs)
Daniel Wyrwicki – + + (skuteczność)    VS      Remigiusz Grosch – – +
Konrad Siedem  – – – VS   Łukasz Królik + – + (skuteczność)
Krystian Sawicki – – +   VS     Mateusz Wantowski + + + (skuteczność)
Grzegorz Miernik  – + – (1.93)(wyższy kurs)   VS   Bartek Teodorczyk – + – (1.51)
Mateusz Mikulak + – + (skuteczność)    VS   Mateusz Frysz + – –
Piotr Kowalewski + – + (1.68)    VS   Michal Przybysz – + + (1.71)(wyższy kurs)
Korneliusz Kania + + + (skuteczność)    VS     Bartek Wypych – – +
Jakub Waga + – –      VS   Krystian Kowalczyk – + + (skuteczność)
Marek Popiela + – +     VS    Daniel Inglot + + + (skuteczność)
Adrian Żak + + + (skuteczność)    VS    Krystian Hanejko – – –
Karol Ozga – – +    VS      Łukasz Kwiatkowski + + + (skuteczność)
Paweł Śmiech + + + (skuteczność)  VS   Paweł Abramczyk – – –
Grzegorz Suwała – + + (1.71)(wyższy kurs)  VS   Jędrek Kępka + – + (1.66)
Konrad Malarz – + + (1.57)    VS    Jakub Cholewa – + + (1.83)(wyższy kurs) 
Mariusz Nowacki  – – –    VS    Przemysław Nowicki – – + (skuteczność)
Przemek Grzanka – – –     VS    Krzysiek Tylicki + + + (skuteczność)
Paweł Rybarczyk – + + (1.68)    VS   Tomek Dzida  – + + (1.70)(wyższy kurs) 
Mikołaj Masłowski – + ( typ podany za późno)   VS   Grzegorz Pluskota + + – (skuteczność)
Henryk Nbsz – – + (1.55) (wyższy kurs)   VS    Wojciech Heczko – + – (1.51)
Jakub Opolski + – –     VS    Michał Błaszko + + – (skuteczność)
Filip Peszko (brak typów)    VS   Paweł Bielawski + + + (skuteczność)
Bartek R. Yogi + + – (skuteczność)   VS   Piotr Nadolnik – + –
Dawid Bulanda + – – (skuteczność)   VS   Mateusz Kupczyński – – –
Mateusz Malc + + + (skuteczność)   VS    Karol Kania + – +
Adam Kotleszka (*Dzika Karta)

*Dzika karta z racji nieparzystej liczby uczestników. Wędruje ona do gracza, który dokonał najwyższej wpłaty na składkę.

 

Poniższa tabelka przedstawia osoby które miały 0/3, z racji tego że wśród szczęśliwców znajdą się również Ci którym szczęście nie dopisało, czyli 20 osób licząc od najwyższego nietrafionego kursu przechodzą do 1/128. Oczywiście, każdy kto trafił chociażby jeden typ, również się w kolejnej fazie pojawi (oczywiście wszystkie 3 muszą spełniać warunki regulaminu).

 

Paweł Abramczyk – – –8,80
Piotr Troche – – –3,60
Dawid Musiał – – –3,55
Przemysław Buchenfeld – – –3,50
Rafał Krzywoń – – –3,45
Krzysiek Goldyn – – –3,20
Sławomir Stepczyk – – –2,91
Kamil Kaczmarek – – –2,90
Mateusz Guzicki – – –2,80
Konrad Siedem – – –2,66
Tomasz Cykanowicz – – –2,65
Marcin Kusak – – –2,65
Aleksandra Starościk – – –2,60
Tomasz Bereźnicki – – –2,50
Adam Kaw – – –2,47
Kacper Wiśniewski – – –2,45
Damian Konończyk – – –2,40
Mariusz Nowacki – – –2,36
Mateusz Kupczyński – – –2,33
Maciej Krajewski – – –2,23

Osobom niżej dziekujemy za udział w turnieju, widzimy się w kolejnej edycji.

Kuba Okleja – – –2,16
Patryk Wierzbieniec – – –2,15
Michał Nachyła – – –2,05
Mateusz Beker – – –2,00
Adrian Mikołajczyk – – –1,90
Przemek Grzanka – – –1,85
Krystian Hanejko – – –1,83
Hubert Łukaszczyk – – –1,82
Łukasz Kosicki – – –1,75

 

Uczestnicy mają określoną liczbę godzin w każdej rundzie rozgrywek na podanie dokładnie 3 typów (bez analiz pisemnych).
Czytaj więcej

ROZWIŃ PEŁNY REGULAMIN TYPOWANIA:

  1. Typy są publikowane w komentarzach, bez konieczności grania ich za pieniądze.
  2. Kurs minimalny zakładu to 1,50 (bez zaokrąglania). Brak maksymalnego kursu.
  3. Komentarze z typem/typami dodajemy najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem meczu. Start turnieju 17 lutego o 22:00, wtedy też pojawi się pierwszy post do typowania. Kolejne daty będą odkrywane w kolejnych postach turniejowych.
  4. Każdy uczestnik podaje maksymalnie jeden typ na dany mecz/pojedynek (czyli konieczne jest podanie 3 typów na 3 różne wydarzenia).
  5. Komentarze można dodawać oddzielnie (każdy typ jako nowy komentarz), a można też podać od razu 3 typy w jednym komentarzu.
  6. Kursy i typy podajemy z oferty wymienionych legalnych bukmacherów: Fortuna, STS, Totolotek, ForBET, LVBET, E-Toto, Milenium, Superbet, Totalbet, PZBUK, Betclic, eWinner, Betfan.
  7. O przejściu do kolejnej rundy decyduje: 1. skuteczność, 2. Wyższy trafiony kurs, a jeśli będzie on identyczny: 3. Czas dodania typu (kto pierwszy podał trafiony typ, ten przechodzi dalej)
  8. W razie jeśli obaj bezpośredni rywale trafią 0/3, o wyniku zdecyduje najwyższy podany kurs.
  9. W konkursie obowiązuje zasada Lucky Loosers. Uczestnik ma szansę przejść dalej nawet, jeśli przegrał swój bezpośredni pojedynek.
  10. Typy podajemy jako “użytkownik”, nie jako gość.
  11. Jeśli typ zostanie rozliczony jako ZWROT (np w przypadku zakładów “bez remisu” lub z powodu przełożenia meczu), gracz ma dwie opcje: a) podać kolejny typ, który zastąpi zwrot lub b) zostawić typ rozliczony po kursie 1,00 (który spełni podanie wymaganych 3 typów, natomiast nie będzie liczony ani na plus, ani na minus; w takim przypadku skuteczność będzie liczona z pozostałych 2 typów (0, 50 lub 100%).
  12. Jeśli gracz A poda typ z kursem 1,55 i jego bezpośredni rywal poda identyczny typ, ale po kursie 1,60, obu graczom rozliczymy go po kursie 1,55, aby żaden z nich nie otrzymał przewagi wynikającej z podania typu w innym terminie, zawyżenia kursu lub skorzystania z innego bukmachera. Ta zasada działa tylko w przypadku bezpośrednich rywali.
  13. Organizator może wykluczyć z turnieju “subkonta” (tj udział jednej osoby na dwóch różnych kontach)
  14. Organizator zastrzega możliwość zmiany regulaminu w trakcie trwania turnieju, informując o tym uczestników w nowym wpisie.
  15. W kwestiach spornych ostateczną decyzję ma Organizator.