1. RUNDA (KWALIFIKACJE)

Z racji wpisania się na listę aż 415 osób pierwsza runda będzie zarazem kwalifikacjami. Z 415 uczestników wyłonimy 256 i z tyloma osobami zobaczymy się w 2. rundzie rozgrywek (1/128 finału).

DO KIEDY TRZEBA DODAĆ SWOJE TYPY?

Kwalifikacje potrwają od piątku (12 lutego) godziny 20:00 do niedzieli (14 lutego) godziny 23:59. Do tego czasu mecz musi się rozpocząć.

JAKIE SĄ ZASADY TURNIEJU?

Puchar Typera – jak sama nazwa wskazuje – odbywa się na zasadach pucharowych, a więc na rywalizacji par i awansach do coraz to kolejnych faz turnieju. Każda runda trwa 3 albo 4 dni. Przez ten czas gracz ma za zadanie podać 3 typy i osiągnąć lepszą skuteczność od swojego bezpośredniego rywala w parze. Lepszy przechodzi do kolejnego etapu, a przegrany wciąż ma szansę grać dalej, jeśli dopisze mu szczęście i zostanie lucky loserem – na przykład gdy dwaj gracze z innej pary nie podadzą żadnego typu i nie będzie możliwe wyłonienie zwycięzcy. W kwalifikacjach do następnej rundy (1/128 finału) przejdzie bardzo dużo lucky loser’ów. Pamiętaj by zajrzeć na naszą stronę w poniedziałek po godzinie 20 i sprawdzić czy grasz dalej, nawet mimo słabej skuteczności 😉

DRABINKA:

Aby znaleźć swoje nazwisko, kliknij „szczegóły” i użyć opcji CTRL + F na komputerze lub opcji szukania w przeglądarce na telefonie.

    1. Przemek Śmiałkowski VS Jan Zych
    1. Andrzej Iwańczuk VS Piotr Wasiak
    1. Kuba Kowalczyk VS Michał Małek
    1. Mateusz Świdwa VS Kacper
    1. Antek Koguciuk VS Piotr Puśka
    1. Dawid Tymosz VS Patryk Węclewicz
    1. Patryk Zarębski VS Jakub Gil
    1. Kamil Lubiński VS Piotr Wieczorek
    1. Marcin Strawa VS Jakub Gola
    1. Karol Wlizło VS Krystian Piekarski
    1. Adam Cichostępski VS Kamil Antoniewicz
    1. Tomek Krawczyk VS Mateusz Zając
    1. Adrian Fatyga VS Damian Kmieć
    1. Mateusz Zatowski VS Tomasz Cykanowicz
    1. Bartek Bigott VS Sebastian Łabuda
    1. Remigiusz Grosch VS Hubert Purcha
    1. Przemysław Gradowski VS Bartek Rudź
    1. Anna Ćwikła VS Aleksander Durlik
    1. Agnieszka Sermak VS Mateusz Gądek
    1. Michał Niemann VS Mateusz Oller
    1. Marcin Wadoń VS Michał Kawiński
    1. Piotr Timek VS Grzegorz Nadzieja
    1. Marcin Radelczuk VS Bartek Zalewski
    1. Hubert Łukaszczyk VS Norbert Paś
    1. Maciek Cwynar VS Michał Marczuk
    1. Kuba Zajega VS Hubert Żurkiewicz
    1. Piotr Adamek VS Monika Kozdrój
    1. Dawid Wawrzeń VS Maciej Krajewski
    1. Kamil Draheim VS Przemysław Dzierkacz
    1. Wacław Adamczyk VS Rafał Domitrz
    1. Dominik Cz VS Łukasz Dworakowski
    1. Sławek Banaszynski VS Mariusz Mazur
    1. Hubert Popiół VS Przemek Kaczka
    1. Michał Pieniak VS Michał Bogacz
    1. Kamil Andrzejewski VS Nikodem Białek
    1. Tobiasz Łukaszyk VS Grzegorz Warchoł
    1. Mikołaj Guz VS Pico Bello
    1. Gabriel Gargoliński VS Maciek Rusek
    1. Paweł Ortyl VS Mateusz Martyna
    1. Jacek Makowski VS Daniel Tomaszewski
    1. Kamil Tadel VS Dejvid Urb
    1. Hubert Górzkowski VS Michał Korzeń
    1. Czarek Jarek VS Kamil Radoszyn
    1. Maciek Machczyński VS Mateusz Wróblewski
    1. Piotr Adamczyk VS Maksymilian Grabalski
    1. Szymon Matecki VS Michał Skorupa
    1. Kacper Wypych VS Maciej Szymański
    1. Tomasz Michalski VS Szymon Srokosz
    1. Kasia Koper VS Marek Popiela
    1. Marcin From VS Krystian Hanejko
    1. Wiktor Kluczenko VS Michał Tondos
    1. Damian Kowalczyk VS Krystian Kowalczyk
    1. Ernest Dudzic VS Marcin Czernik
    1. Kamil Szewczyk VS Jasiek Kasprzyk
    1. Paweł Woźniak VS Dominik Kupczyk
    1. Grzegorz Tomczyk VS Szymon Szkudlarczyk
    1. Marcin Czepel VS Błażej Wieśko
    1. Natalia Sowa VS Daniel Romanowski
    1. Tomek Muda VS Robert Golonka
    1. Kacper Tumiłowicz VS Adrian Sidorowicz
    1. Michał Streczeń VS Bartek Bargiel
    1. Szymon Nowakowski VS Filip Krawczyk
    1. Daniel Świątek VS Filip Wolski
    1. Michał Skarżyński VS Jakub Wrona
    1. Darek Kubiak VS Michał Proszowski
    1. Dawid Sokół VS Przemek Florczak
    1. Piotrek Łoniewski VS Wiktor Wieczorek
    1. Remigiusz Próchniewski VS Mateusz Ratajczak
    1. Kacper Kulesza VS Kamil Nykiel
    1. Adam Bącol VS Marcin Roszak
    1. Wojciech Brzeziński VS Adrian Bogański
    1. Grzegorz Filipiak VS Przemysław Pokorski
    1. Krzysztof Felner VS Kamil Zieliński
    1. Maciek Grysiewicz VS Damian Dorota
    1. Paweł Ziaja VS Dominik Drozd
    1. Bartek Babiński VS Patryk Jasiński
    1. Miłosz Izdebski VS Michał Andrysiewicz
    1. Bartek Kubicki VS Adrian Płóciennik
    1. Dawid Kot VS Jasiek Piasny
    1. Paweł Maślak VS Michał Zemfler
    1. Piotrek Bernaś VS Tomek Tomek
    1. Piotr Kwiatkowski VS Bartek Dąbrowski
    1. Bartek Pawlik VS Patryk Nowosad
    1. Hubert Spodymek VS Mariusz Stępień
    1. Sebastian Drygas VS Jacek Stencel
    1. Piotr Wesołowski VS Mikołaj Krzciuk
    1. Andrzej Szewczyk VS Mateusz Szlęzak
    1. Wojtek Guzik VS Grzegorz Majerczak
    1. Piotr Wojewodzic VS Dom Cok
    1. Krzysiek Wesołowski VS Krystian Dziewulski
    1. Marcin Boryło VS Mateusz Nierobiś
    1. Kamil Pacek VS Kamil Szulczyński
    1. Artur Stachurski VS Bartek Pittner
    1. Kamil Nowak VS Michał Kołodyński
    1. Dominik Mazur VS Filip Jeneralczyk
    1. Grzesiek Babis VS Paweł Matuszewski
    1. Patryk Trzaska VS Paweł Kurmin
    1. Przemek Sulir VS Patryk Zdunek
    1. Roland Grudzień VS Arek Madeja
    1. Laura Abreyan VS Łukasz Kozieł
    1. Marcin Czarnecki VS Mikołaj Szczepan Szczepaniak
    1. Mateusz Skoti VS Mikołaj Brodowski
    1. Karol Wiktorowski VS Kornel Kot
    1. Karol Daczek VS Krzysiek Szymoniak
    1. Konrad Sz VS Mateusz Miśkiewicz
    1. Radek Zwolenkiewicz VS Krzysztof Zbyrad
    1. Krzysztof Pluta VS Mat Eusz G
    1. Jacek Popławski VS Kacper Wiśniewski
    1. Michał Czarnecki VS Kamil Piotrowski
    1. Mikołaj Janas VS Marcin Bugajski
    1. Grzegorz Juszczyk VS Jakub Cholewa
    1. Daniel Gacka VS Bartek Weterle
    1. Jakub Urbaniak VS Mateusz Pawlik
    1. Kamil Kaczmarek VS Maciej Gałczyński
    1. Sebastian Tarka VS Arkadiusz Korczek
    1. Adrian Stawczyk VS Marcin Wójciak
    1. Sebastian Nowak VS Kacper Rupociński
    1. Kacper Staszewski VS Maciej Ostrowski
    1. Łukasz Koziński VS Mateusz Piniarski
    1. Niemen Niemen VS Kuba Walawski
    1. Krystian Jasiński VS Łukasz Twardowski
    1. Andrzej Andrzejewski VS Michał Sielski
    1. Maciej Bartoszewski VS Sebastian Adamczyk
    1. Krzysztof Laskowski VS Paweł Chudzik
    1. Daniel Inglot VS Dawid Zuchowicz
    1. Michał Winnicki VS Kev In
    1. Mateusz Cholewczynski VS Kuba Juskowiak
    1. Rafał Chochół VS Daniel Wyrwicki
    1. Łukasz Sadowski VS Marcin Rybczyński
    1. Remek Błaszczyk VS Dawid Musiał
    1. Wojtek Pszczółkowski VS Paweł Żmuda
    1. Dariusz Cielebon VS Dawid Kobierecki
    1. Bartek Zbikowski VS Maciej Rode
    1. Oliwer Thiede VS Wojciech Heczko
    1. Michał Wrona VS Adrian Ambroziak
    1. Piotrek Goniak VS Michał Konieczny
    1. Arek Topór VS Adrian Mrozowski
    1. Mikołaj Kucięba VS Artur Krupa
    1. Łukasz Okal VS Kacper Szaganiec
    1. Łukasz Rejniak VS Amadeusz Michalski
    1. Daniel Szywała VS Karol Kośmiński
    1. Mateusz Wijas VS Rafał Dzierżawa
    1. Łukasz Lukaniu VS Mateusz Malc
    1. Mateusz Kurtysiak VS Tomek Ciurej
    1. Paweł Klonek VS Piotr Wosiek
    1. Waldek Eliasz VS Jakub Orzechowski
    1. Krzysiek Michalczuk VS Kamil Leszczuk
    1. Jakub Kosowicz VS Damian Kuras
    1. Łukasz Figurski VS Szymon Barczyk
    1. Konrad Zieliński VS Michał Gamrot
    1. Arek Bachara VS Jakub Czyż
    1. Damian Kobrzyński VS Piotr Borkiewicz
    1. Michał Hałucha VS Jakub Opolski
    1. Dawid Czuryszkiewicz VS Kamil Wieczorek
    1. Bartek Dobroń VS Kamil Mizera
    1. Konrad Siedem VS Adrian Urbański
    1. Kacper Stasiołek VS Kamil Wasiek
    1. Grzegorz Nowak VS Dawid Nowak
    1. Michał Zając VS Karol Ozga
    1. Oskar Lenc VS Kuba Zabielski
    1. Łukasz Nestorowicz VS Kacper Paszulewicz
    1. Kamil Wojewodzic VS Dawid Szurgot
    1. Miłosz Rusek VS Tomasz Paweł Jankowski
    1. Ambasador ŻyjBardziej VS Igor Kawa
    1. Krzysiek Mikołajczyk VS Krystian Luniak
    1. Sławomir Kaniuk VS Patryk Idasiak
    1. Robert Rabenda VS Wojtek Zych
    1. Marcin Kozak VS Dawid Danielczyk
    1. Wojtek Sobota VS Daniel Siepsiak
    1. Rafał Opach VS Piotr Kaczmarkiewicz
    1. Bartek Gaj VS Jędrzej Beyer
    1. Maciej Swędzikiewicz VS Mateusz Dziuba
    1. Emil Król VS Rafał Sawczuk
    1. Damian Grabowski VS Marzena Gałuszka
    1. Mikołaj Kuduk VS Waldemar Stanny
    1. Adrian Grabarczyk VS Olaf Pakulnis
    1. Piotr Zak VS Michał Śpiewak
    1. Sebastian Miazgowski VS Damian Wroniecki
    1. Marcin Pokładek VS Szymon Kołtuniak
    1. Michał Bareja VS Daniel Połowinko
    1. Krzysiek Makarowski VS Maciej Opioła
    1. Arkadiusz Lato VS Kuba Domanski
    1. Jana Jana Porkujan VS Przemysław Janik
    1. Maciej Rozwadowski VS Kacper Porada
    1. Mateusz Wołoszka VS Robert Pawłowski
    1. Kosma Miara VS Grzegorz Walkusz
    1. Adrian Mikołajczyk VS Bartłomiej Frankiewicz
    1. Mateusz Okuniewski VS Paweł Kopczyński
    1. Marcin Nowak VS Paweł Pinda
    1. Robert Masternak VS Tomek Ograbek
    1. Jacob Shid VS Hubert Jucha
    1. Filip Rozum VS Grzegorz Bednarczyk
    1. Kuba Garbacki VS Szymon Majkowski
    1. Marcin Nerko VS Damian Cholewiński
    1. Tomek Dzida VS Tomasz Wietrzykowski
    1. Daniel Nosal VS Sebastian Szabelski
    1. Jan Kruczkowski VS Marek Jasiński
    1. Krystian Mazur VS Sławomir Horowski
    1. Błażej Płóciennik VS Kamil Bąk
    1. Patryk Wojtacha VS Piotr Adamczak
    1. Hubert Bryza VS Damian Kabała
    1. Mariusz Sobczak VS Norbert Ciemiecki
    1. Radosław Zgiet VS Daniel Espinoza
    1. Sebastian Szyszkiewicz VS Piotr Kozieł
    1. Mateusz Sabak VS Adam Kotleszka

Filip Kulon – dzika karta (wpłata ponad 50zł na cele dobroczynne)
Damian Siminski – dzika karta (wpłata ponad 50zł na cele dobroczynne)
Paweł Fokus – dzika karta (zwycięzca I edycji Pucharu Typera)
Michał Rempel – dzika karta (zwycięzca II edycji Pucharu Typera)
Kamil Satława – dzika karta (zwycięzca IV edycji Pucharu Typera)

REGULAMIN TYPOWANIA:

  1. Uczestnicy mają określoną liczbę godzin w każdej rundzie rozgrywek na podanie dokładnie 3 typów (bez analiz pisemnych).
  2. Typy publikujemy w komentarzach po zalogowaniu się na naszą stronę.
  3. Kurs minimalny zakładu to 1,50 (bez zaokrąglania). Brak maksymalnego kursu.
  4. Podajemy tylko typy prematch (przedmeczowe).
  5. Komentarz z typem/typami dodajemy najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem meczu. Typ dodany po czasie będzie traktowany jak brak typu – w takim przypadku należy podać za niego inny.
  6. Każdy uczestnik podaje maksymalnie jeden typ na dany mecz/pojedynek (czyli konieczne jest podanie 3 typów na 3 różne wydarzenia).
  7. Komentarze można dodawać dowolnie: Każdy typ jako oddzielny komentarz, dozwolone jest też podanie wszystkich trzech w jednym komentarzu
  8. Kursy i typy podajemy z oferty wymienionych legalnych bukmacherów: Fortuna, Totolotek, ForBET, LVBET, Etoto, STS, Superbet, Totalbet, PZBUK, Betclic, eWinner, Betfan. Nie dodajemy typów z Superofert czy Matchday Boostów. 
  9. O przejściu do kolejnej rundy decyduje: 1. Skuteczność, 2. Wyższy trafiony kurs, a jeśli będzie on identyczny: 3. Czas dodania typu (kto pierwszy podał trafiony typ, ten przechodzi dalej). Wyjątkiem jest sytuacji, w której obaj gracze trafią 0/3 – wtedy o przejściu dalej zdecyduje najwyższy nietrafiony kurs.
  10. W konkursie obowiązuje opisana powyżej zasada Lucky Loser. Uczestnik ma szansę przejść dalej nawet, jeśli przegrał swój bezpośredni pojedynek.
  11. Jeśli typ zostanie rozliczony jako ZWROT (np w przypadku zakładów „bez remisu” lub z powodu przełożenia meczu), gracz musi podać kolejny typ, który zastąpi zwrot lub b) zostawić typ rozliczony po kursie 1,00 (który spełni podanie wymaganych 3 typów, natomiast nie będzie liczony ani na plus, ani na minus; w takim przypadku skuteczność będzie liczona z pozostałych 2 typów (0, 50 lub 100%).
  12. Jeśli gracz A poda typ z kursem 1,55 i jego bezpośredni rywal poda identyczny typ, ale po kursie 1,60, obu graczom rozliczymy go po kursie 1,55, aby żaden z nich nie otrzymał przewagi wynikającej z podania typu w innym terminie, zawyżenia kursu lub skorzystania z innego bukmachera. Ta zasada działa tylko w przypadku bezpośrednich rywali.
  13. Organizator zastrzega możliwość zmiany regulaminu w trakcie trwania turnieju, informując o tym uczestników w nowym wpisie.
  14. W kwestiach spornych ostateczną decyzję ma Organizator. W razie konieczności, skontaktuj się z nami na Messengerze

TERMINARZ

I runda – kwalifikacje: 12 lutego 20:00 – 14 lutego 23:59 (piątek – niedziela)
20 godzin przerwy
II runda – 1/128 finału: 15 lutego 20:00 – 18 lutego 23:59 (poniedziałek – czwartek)
20 godzin przerwy
III runda – 1/64 finału: 19 lutego 20:00 – 21 lutego 23:59 (piątek – niedziela)
20 godzin przerwy
IV runda – 1/32 finału: 21 lutego 20:00 – 25 lutego 23:59 (poniedziałek – czwartek)
20 godzin przerwy
V runda – 1/16 finału: 26 lutego 20:00 – 28 lutego 23:59 (piątek – niedziela)
20 godzin przerwy
VI runda – 1/8 finału: 1 marca 20:00 – 4 marca 23:59 (poniedziałek – czwartek)
20 godzin przerwy
VII runda – ćwierćfinał: 5 marca 20:00 – 7 marca 23:59 (piątek – niedziela)
20 godzin przerwy
VIII runda – półfinał: 8 marca – 11 marca (poniedziałek – czwartek)
20 godzin przerwy
IX runda – finał i o 3. miejsce: 12 marca – 14 marca (piątek – niedziela)