Zainteresowanie rozstrzygnięciem dwumeczu Realu Madryt z Paris-Saint Germain jest tak ogromne, że pomija się praktycznie wszystkie pozostałe pojedynki ⅛ finału Ligi Mistrzów. Bukmacherzy prześcigają się w przygotowywaniu promocji właśnie na ten pojedynek, po którym tak wielu spodziewa się tak wiele. My również liczymy na pokaźną liczbę bramek i ciekawych akcji, a to myślenie życzeniowe podbija dodatkowo LVBet ze swoją nową ofertą promocyjną.

Wyścig z czasem Neymara i Benzemy

W Paryżu największą niewiadomą przed meczem jest stan zdrowia Neymara. Brazylijczyk jest na ostatniej prostej procesu rehabilitacji, jednak nie wiadomo, czy otrzyma pozwolenie na grę. Liczy na to trener, który uzależnia pozytywny wynik dwumeczu właśnie od dyspozycji skrzydłowego. Lionel Messi od momentu przybycia na Parc des Princes nie potrafi odnaleźć się w drużynie, a PSG gra mocno w kratkę. Naturalnie prowadzi w Ligue 1 z pokaźną przewagą, jednak biorąc pod uwagę skład i siłę ewentualnych rywali w walce o mistrzostwo, to nie wypadałoby im wręcz zajmować innej pozycji w tabeli ligowej.

Zapytany o to, czy Karim Benzema zdąży wyleczyć się na mecz z PSG, Carlo Ancelotti odkrzyknął kibicom, że da radę. Bez Francuza Real nie prezentuje się tak dobrze w ofensywie, za którą odpowiedzialność spoczywa teraz głównie na Viniciusie. Brazylijczyk w rundzie jesiennej grał jak natchniony, jednak obecnie notuje wyraźną zniżkę formy. Bez bramek jego i Benzemy ciężko będzie wywieźć dobry rezultat z Paryża. Dlatego tez faworytem legalnych bukmacherów w pierwszym meczu są gospodarze.

zasady-promocji-lvbet

Promocja LVBet przeznaczona jest wyłącznie dla nowych graczy, którzy zarejestrują się w dniach 12.02 – 15.02. Następnie należy dokonać depozytu przynajmniej na 20 PLN i postawić zakład na zwycięzcę meczu PSG – Real Madryt za dokładnie 1 PLN. Kurs promocyjny na zwycięzcę wynlsi 50.00. W przypadku wygranej otrzymamy 44 PLN. Po meczu środki własne powiększane są automatycznie wg wzoru stawka*kurs na kuponie (przykładowo: 0.88*3,40 = 2.99 PLN). Podczas rejestracji skorzystajcie z naszego kodu promocyjnego LVBet. Zapewni wam to dostęp do bonusu powitalnego.

warunki-promocji-lvbet

[blok_bonus]