Nowy miesiąc przyniesie nam kolejne futbolowe zmagania. W lutym zostaną rozegrane między innymi mecze fazy play-off Ligi Mistrzów. My jednak obecnie skupiamy się na topowych ligach w Europie. W najbliższy weekend czeka nas wiele interesujących starć. W ramach 19. kolejki Ekstraklasy Pogoń Szczecin zmierzy się ze Śląskiem Wrocław. Dzięki nowej promocji przygotowanej przez bukmachera Betcris gracz będzie mógł zagrać typ na zwycięstwo Portowców po kursie wynoszącym 50.00!

Zobacz również: Typy dnia

Kurs 50 na zwycięstwo Pogoni

Pogoń Szczecin w poprzedniej kolejce jedynie podzieliła się punktami z łódzkim Widzewem po emocjonującym starciu. Zawodnicy z Łodzi zdołali strzelić bramkę z rzutu karnego w 9 minucie doliczonego czasu gry! Czy tym razem zawodnicy ze Szczecina zdobędą trzy punkty? Jak odebrać kurs 50.00 na Pogoń u Betcris? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 02.02-05.02.2023, do godziny 17:29, zarejestruj konto u bukmachera z kodem “POGON50” i dokonaj depozytu minimum 40 pln. Następnie, należy postawić pojedynczy kupon przedmeczowy na zwycięstwo Pogoni Szczecin w meczu ze Śląskiem Wrocław w Ekstraklasie. Stawka zakładu powinna wynosić dokładnie 2 pln. Jeśli kupon okaże się trafiony, kurs zakładu zostanie zwiększony do 50.00! Freebet należy wykorzystać na kuponie AKO z z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. zdarzenia wynoszącym co najmniej 1.30. W podsumowaniu ważność freebetu to 3 dni, a maksymalna wygrana wynosi 1000 pln.