Nowy miesiąc przynosi nam kolejne futbolowe zmagania. W grze mamy wszystkie topowe ligi europejskie. Sporo dzieje się w Premier League, gdzie zacięte boję o mistrzostwo kraju toczy Arsenal z Manchesterem City. My jednak skupmy się na naszym rodzimym podwórku. W najbliższą niedzielę czeka nas wiele interesujących starć. W ramach 23. kolejki Ekstraklasy Pogoń Szczecin zmierzy się z Rakowem Częstochowa. Dzięki nowej promocji przygotowanej przez bukmachera Betcris gracz będzie mógł zagrać typ na zwycięstwo lub remis Portowców po kursie wynoszącym aż 50.00!

Zobacz również: Typy na jutro

Kurs 50 na zwycięstwo lub remis Pogoni

Pogoń Szczecin w poprzedniej kolejce zdołała pokonać Wisłę Płock po emocjonującym starciu. Obecny lider tabeli, Raków Częstochowa, również wywiózł trzy oczka ze starcia z Jagiellonią. Jeśli szczecińska Pogoń chce zakończyć sezon na podium musi wygrywać najtrudniejsze mecze. Czy tym razem zawodnicy ze Szczecina zdobędą trzy punkty? Jak odebrać kurs 50.00 na Pogoń u Betcris? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 03.03-05.02.2023, do godziny 14:59, zarejestruj konto u bukmachera z kodem “POGON50” i dokonaj depozytu minimum 40 pln. Następnie, należy postawić pojedynczy kupon przedmeczowy na zwycięstwo lub remis (podwójna szansa) Pogoni Szczecin w meczu z Rakowem Częstochowa w Ekstraklasie. Stawka zakładu powinna wynosić dokładnie 2 pln. Jeśli kupon okaże się trafiony, kurs zakładu zostanie zwiększony do 50.00! Freebet należy wykorzystać na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. zdarzenia wynoszącym co najmniej 1.30. Ważność freebetu to 3 dni, a maksymalna wygrana wynosi 1000 pln.