Czwartkowy wieczór zapowiada się naprawdę ciekawie. W ramach rozgrywek Ligi Europy i Ligi Konferencji czeka nas kilka bardzo ważnych starć. Holenderskie PSV Eindhoven zagra z Arsenalem, Manchester United zmierzy się z Sheriffem Tiraspol. To tylko kilka z wartych obejrzenia meczów. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje promocje dla nowych graczy. W jej ramach gracz będzie mógł zagrać typ na zwycięstwo poznańskiego Lecha po kursie 50.00. Jak skorzystać z promocji?

Kurs 50 na zwycięstwo Lecha

Gdyby tego było mało, polskich fanów czeka nie lada gratka. Jedyny polski zespół, który pozostał jeszcze w pucharach europejskich, rozgrywa dziś swój mecz. Mowa rzecz jasna o Lechu Poznań, który zmierzy się w czwartkowy wieczór z Austrią Wiedeń. Początek meczu o 18:45. Jak odebrać kurs 50.00 na zwycięstwo Lecha Poznań z Austrią Wiedeń? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego GoPlusBet.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. Do godziny 18:45 w dniu 27.10.2022 należ zarejestrować konto u bukmachera z kodem LECH50. Następnie, należy dokonać depozytu min. 50 pln i postawić pojedynczy zakład przedmeczowy na zwycięstwo Lecha Poznań z Austrią Wiedeń w meczu Ligi Konferencji (w dniu 27.10.2022). Stawka zakładu powinna wynosić dokładnie 2 pln. Wygrana w wysokości 100 pln trafi na konto bonusowe. W celu wypłaty należy ją obrócić jednokrotnie na kuponie z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 1.30 każdego zdarzenia w ciągu 7 dni od otrzymania.