Nie są piłką nożną człowiek żyje. W lutym zostaną rozegrane między innymi mecze fazy play-off Pucharu Polski w siatkówce. W najbliższy weekend czekają nas dwa mecze półfinałowe. Dzięki nowej promocji przygotowanej przez bukmachera Betcris gracz będzie mógł zagrać typ na zwycięstwo Asseco Resovii Rzeszów w całym Pucharze Polski po kursie wynoszącym 50.00. Jak skorzystać z promocji? Warto zapoznać się z aktualnym rankingiem legalnych bukmacherów, by być na bieżąco. 

Kurs 50 na zwycięstwo Asseco Resovii w Pucharze Polski

Asseco Resovia to obecny lider PlusLigi. Zawodnicy z Rzeszowa mają trzy punkty przewagi nad Aluronem Warta. Na podium zmieściła się również ekipa Jastrzębskiego Węgla. W sobotę, o 18:00, wspomniana Resovia zmierzy się z Jastrzębskim Węglem w półfinale Pucharu Polski. Czy tym razem zawodnicy z Rzeszowa będą górą? Jak odebrać kurs 50.00 na Resovię u Betcris? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 23.02-25.02.2023, do godziny 14:44, zarejestruj konto u bukmachera z kodem “RS50” i dokonaj depozytu minimum 40 pln. Następnie, należy postawić pojedynczy kupon przedmeczowy na to, że Asseco Resovia zdobędzie Puchar Polski. Stawka zakładu powinna wynosić dokładnie 2 pln. Jeśli kupon okaże się trafiony, kurs zakładu zostanie zwiększony do 50.00! W podsumowaniu freebet należy wykorzystać na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. zdarzenia wynoszącym co najmniej 1.30. Ważność freebetu to 3 dni, a maksymalna wygrana wynosi 1000 pln.