A więc doczekaliśmy się. Niedzielne popołudnie przyniesie zdecydowanie najważniejszy mecz w tym roku, a mowa tu o finale Mistrzostw Świata w Katarze. W ramach finałowego starcia Argentyna podejmie obecnych mistrzów świata, Francję. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje promocje dla nowych graczy. W jej ramach gracz będzie mógł zagrać typ na finał MŚ 2022 po kursie 50.00. Jak skorzystać z promocji?

Kurs 50.00 na finał mundialu

Z turniejem pożegnały się już wielkie tuzy światowej piłki – Brazylia, Niemcy, Hiszpania, a także Portugalia. Trzecie miejsce wywalczyła Chorwacja. Kto jednak zostanie nowym mistrzem? Czy Leo Messi zdobędzie tytuł na zwieńczenie reprezentacyjnej kariery? Jak odebrać kurs 50.00 na finał mundialu u Betcris? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniu 18.12.2022, do godziny 16:00, zarejestruj konto u bukmachera z kodem “FINAL50” i dokonaj depozytu minimum 40 pln. Następnie, należy postawić pojedynczy kupon przedmeczowy na rynek „zdobędzie trofeum” w meczu finału MŚ 2022 (w dniu 18.12.2022). Stawka zakładu powinna wynosić dokładnie 2 pln. Jeśli kupon okaże się trafiony, kurs zakładu zostanie zwiększony do 50.00! Następnie, w celu wypłaty, wygraną należy obrócić 4-krotnie po kursie minimalnym 1.80 w ciągu 7 dni na kuponie typu SOLO. Zakład musi dotyczyć piłki nożnej.