Po raz pierwszy w historii rozgrywek Polska jest współgospodarzem Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej. Na razie biało-czerwoni rozegrali dwa spotkania w grupie. W pierwszym nieznacznie ulegli faworyzowanej Francji, a w drugim nie dali rady Słoweńcom. Już dziś, w poniedziałek 16 stycznia zmierzą się z Arabią Saudyjską. Początek transmisji już o 20:30. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje kurs 50.00 na ponad 55 bramek w meczu otwarcia. Jak z niego skorzystać? 

Zobacz również: Darmowe typy bukmacherskie

Kurs 50 na bramki w meczu Polski z Arabią

Arabia Saudyjska dotychczas również przegrała swoje obydwa grupowe spotkania. Polacy stoją więc przed szansą na wywalczenie kluczowych dwóch punktów. Polacy ostatni raz mierzyli się z Arabią przeszło cztery lata temu. Wówczas górą była nasza kadra. Jak będzie tym razem? Jak odebrać kurs 50.00 na ponad 55 bramek w meczu Polski z Arabią u Betcris? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniu 16.01.2023 do godziny 20:29, zarejestruj konto u bukmachera z kodem “BOOST50” i dokonaj depozytu minimum 40 pln. Następnie, należy postawić pojedynczy kupon przedmeczowy na to, że „W meczu Polska – Arabia Saudyjska zostanie rzuconych ponad 55 bramek”. Stawka zakładu powinna wynosić dokładnie 2 pln. Jeśli kupon okaże się trafiony, kurs zakładu zostanie zwiększony do 50.00! Freebet należy wykorzystać na kuponie AKO z z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. zdarzenia wynoszącym co najmniej 1.30. Ważność freebetu to 3 dni, a maksymalna wygrana wynosi 1000 pln.