Trwający właśnie sezon PlusLigi przynosi wiele emocji i zaciętych pojedynków. Obecny lider tabeli, Asseco Resovia, ma raptem trzy oczka przewagi nad wiceliderem z Zawiercia, tamtejszą Wartą. Do zestawienia obu ekip dojdzie już w najbliższą sobotę o 14:45. Dzięki kolejnej promocji przygotowanej dla fanów siatkówki przez bukmachera Betcris gracz będzie miał szansę zagrać typ na zwycięstwo Asseco Resovii Rzeszów w meczu z Wartą Zawiercie po kursie 50.00. Jak skorzystać z promocji? Warto zajrzeć do rankingu bukmacherów.

Kurs 50 na Asseco Resovię

Siedmiokrotni Mistrzowie Polski, Asseco Resovia, stoją przed wielką szansą na dodanie kolejnego tytułu do klubowej gabloty. Zawodnicy z Rzeszowa nadal mają trzy punkty przewagi nad drugą w tabeli Wartą. W sobotnie popołudnie obu drużynom ze szczytu tabeli przyjdzie zmierzyć się w hicie kolejki. Szykuje nam się więc wyrównane i zacięte starcie, które w dalszej perspektywie może zadecydować o losach mistrzostwa kraju. Jak odebrać kurs 50.00 na Resovię u Betcris? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 02.03-04.03.2023, do godziny 14:44, zarejestruj konto u bukmachera z kodem “RS50” i dokonaj depozytu minimum 40 pln. Następnie, należy postawić pojedynczy kupon przedmeczowy na to, że Asseco Resovia wygra w meczu z Wartą Zawiercie w dniu 04.03.2023. Stawka zakładu powinna wynosić dokładnie 2 pln. Jeśli kupon okaże się trafiony, kurs zakładu zostanie zwiększony do 50.00! Freebet należy wykorzystać na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. zdarzenia wynoszącym co najmniej 1.30. Ważność freebetu to 3 dni, a maksymalna wygrana wynosi 1000 pln.