Piłka ligowa na powrót zagościła w naszych odbiornikach. W grze jest już angielska Premier League, hiszpańska La Liga, a także francuska Ligue 1. Przed nami wiele emocjonujących pojedynków. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje promocje dla nowych graczy. W jej ramach gracz będzie mógł zagrać typ na zwycięstwo Paris Saint-Germain z Lens po kursie 50.00. Jak skorzystać z promocji?

Kurs 50.00 na zwycięstwo PSG

Mistrzostwa Świata to już przeszłość. Rywalizacja powróciła na dobrze nam znane europejskie murawy. W najbliższych dniach chociażby Liverpool zagra z Leicester, a Barcelona w derbowym starciu podejmie Espanyol. Skupmy się jednak na lidze francuskiej. Czy Leo Messi po zdobyciu tytułu mistrza świata sięgnie po kolejne trofea z PSG? Jak odebrać kurs 50.00 na wygraną Paris Saint-Germain z Lens? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 30.12-01.01.2023, do godziny 20:44, zarejestruj konto u bukmachera z kodem “BOOST50” i dokonaj depozytu minimum 40 pln. Następnie, należy postawić pojedynczy kupon przedmeczowy na wygraną PSG z Lens w meczu Ligue 1 w dniu 01.01.2023. Stawka zakładu powinna wynosić dokładnie 2 pln. Jeśli kupon okaże się trafiony, kurs zakładu zostanie zwiększony do 50.00! Freebet należy wykorzystać w ciągu 3 dni na kuponie typu AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem pojedynczego zdarzenia wynoszącym min. 1.30. Maksymalna wygrana z freebetu to 1000 pln.