Najbliższe dni zapowiadają się naprawdę ciekawie. W sobotnie popołudnie czekają nas mecze drugiej rundy fazy grupowej grupy C i D. Zmierzą się chociażby Francja z Danią, a także Argentyna z Meksykiem. Najważniejszy dla polskich kibiców będzie jednak mecz o 14:00. Jak wypadnie Polska w starciu z Arabią Saudyjską? Jeden z legalnych bukmacherów oferuje promocje dla nowych graczy. W jej ramach gracz będzie mógł zagrać typ na zwycięstwo Polski po kursie 50.00 w meczu z Arabią. Jak skorzystać z promocji?

Kurs 50.00 na zwycięstwo Polski

Drugim rywalem biało-czerwonych w fazie grupowej mundialu będzie Arabia Saudyjska. Po przeciętnym meczu z Meksykiem, zakończonym bezbramkowym remisem, Polskę czeka mecz z pogromcami Argentyny. Starcie z reprezentacją Arabii Saudyjskiej będzie miało ogromne znaczenie w kontekście awansu Polaków do fazy pucharowej. Jak odebrać kurs 50.00 na Polskę u Betcris? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 25.11-26.11.2022, do godziny 14:00, zarejestruj konto u bukmachera z kodem “POLSKA50” i dokonaj depozytu minimum 40 pln. Następnie, należy postawić pojedynczy kupon przedmeczowy na zwycięstwo Polski z Arabią Saudyjską w meczu MŚ 2022 (w dniu 26.11.2022). Stawka zakładu powinna wynosić dokładnie 2 pln. Jeśli kupon okaże się trafiony, kurs zakładu zostanie zwiększony do 50.00! Następnie, w celu wypłaty, wygraną należy obrócić 4-krotnie po kursie minimalnym 1.80 w ciągu 7 dni na kuponie typu SOLO. Zdarzenia muszą dotyczyć meczów mundialowych.