Przed nami kolejny długo wyczekiwany weekend. W piątkowe popołudnie czekają nas mecze włoskiej Serie A, niemieckiej Bundesligi czy hiszpańskiej La Liga. Jednak z perspektywy promocji, którą przygotował dla nas jeden z legalnych bukmacherów, najciekawszy mecz odbędzie się w sobotę o 17:30. W jej ramach gracz będzie mógł zagrać typ na zwycięstwo Pogoni Szczecin z Widzewem Łódź po kursie 50.00. Jak skorzystać z promocji?

Kurs 50.00 na zwycięstwo Pogoni z Widzewem

W ramach tego wyczekiwanego starcia zasłużona łódzka drużyna zmierzy się z równie znaną Pogonią Szczecin. Będzie to zestawienie trzeciej i czwartej drużyny tabeli najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Czy Widzew jest w stanie umocnić swoją pozycję na podium? Czy to Portowcy wskoczą na trzecią lokatę? Jak odebrać kurs 50.00 na Pogoń u Betcris? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 27.01-28.01.2023, do godziny 17:29, zarejestruj konto u bukmachera z kodem “POGON50” i dokonaj depozytu minimum 40 pln. Następnie, należy postawić pojedynczy kupon przedmeczowy na zwycięstwo Pogoni Szczecin w meczu z Widzewem Łódź w Ekstraklasie. Stawka zakładu powinna wynosić dokładnie 2 pln. Jeśli kupon okaże się trafiony, kurs zakładu zostanie zwiększony do 50.00! W podsumowaniu freebet należy wykorzystać na kuponie AKO z z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. zdarzenia wynoszącym co najmniej 1.30. Ważność freebetu to 3 dni, a maksymalna wygrana wynosi 1000 pln.