Najbliższy weekend zapowiada się naprawdę ciekawie. W piątkowy wieczór czeka nas bardzo ważne starcie w Ligue 1, pomiędzy PSG a Rennes. Sobota uraczy nas kilkoma spotkaniami angielskiej ekstraklasy, zaś w niedzielny wieczór, 13 lutego, czekają nas derby Katalonii. Jak wypadnie Barcelona w starciu z Espanyolem? Jeden z legalnych bukmacherów oferuje promocje dla nowych graczy. W jej ramach gracz będzie mógł zagrać typ na zwycięstwo Barcelony po kursie 50.00. Jak skorzystać z promocji?

Kurs 50.00 na zwycięstwo Barcelony

Duma Katalonii, prowadzona przez słynnego Xaviego Hernandeza, zdaje się wracać na dobre tory. Barcelona to przecież nadal ogromna marka w świecie sportu. Odejście Leo Messiego otworzyło nowy rozdział w historii klubu. Wie o tym doskonale miejscowy rywal, Espanyol, w związku z tym zapowiada się pasjonujące starcie derbowe. Jak nowy gracz może odebrać kurs 50.00 na Barcelonę u LVBet? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego LVBet.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 10.02-13.02.2022, do godziny 20:59, zarejestruj konto u bukmachera i dokonaj depozytu minimum 20 pln. Następnie, należy postawić pojedynczy zakład przedmeczowy na zwycięstwo Barcelony z Espanyolem w meczu La Liga (w dniu 13.02.2022). Stawka zakładu powinna wynosić dokładnie 1 pln. Większość wygranej trafi na konto bonusowe (około 44 pln). Następnie, w celu wypłaty, wygraną należy obrócić 3-krotnie po kursie minimalnym 1.75 w ciągu 30 dni.

[blok_bonus]