Przed nami poświąteczny długi weekend. W piątkowe popołudnie czekają nas mecze hiszpańskiej La Liga. Niemniej jednak najciekawszy mecz obecnej kolejki hiszpańskiej ekstraklasy odbędzie się w niedzielę o 21:00. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje promocje dla nowych graczy. W jej ramach gracz będzie mógł zagrać typ na zwycięstwo Barcelony po kursie 50.00. Jak skorzystać z promocji?

Kurs 50.00 na zwycięstwo Barcelony

W ramach tego wyczekiwanego starcia słynna katalońska Barcelona zmierzy się z równie znanym Atletico Madryt. Będzie to zestawienie lidera z czwartą drużyną hiszpańskiej La Liga. Czekają nas więc nie lada emocje, ponieważ Barcelonie depcze po piętach Real Madryt. Czy Blaugrana poradzi sobie bez Roberta Lewandowskiego? Jak odebrać kurs 50.00 na Barcelonę u Betcris? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 06.01-08.01.2023, do godziny 20:59, zarejestruj konto u bukmachera z kodem “BOOST50” i dokonaj depozytu minimum 40 pln. Następnie, należy postawić pojedynczy kupon przedmeczowy na zwycięstwo Barcelony z Atletico Madryt w meczu La Liga (w dniu 08.01.2023). Stawka zakładu powinna wynosić dokładnie 2 pln. Jeśli kupon okaże się trafiony, kurs zakładu zostanie zwiększony do 50.00! Freebet należy wykorzystać na kuponie AKO z z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. zdarzenia wynoszącym co najmniej 1.30. Ważność freebetu to 3 dni, a maksymalna wygrana wynosi 1000 pln