Najbliższe dni zapowiadają się naprawdę ciekawie. W niedzielny wieczór czeka nas mecz otwarcia Mistrzostw Świata 2022. Poniedziałek uraczy nas kilkoma spotkaniami fazy grupowej. Zmierzą się chociażby Senegal z Holandią. Najważniejszy dla polskich kibiców będzie jednak wtorek. Jak wypadnie Polska w starciu z Meksykiem? Jeden z legalnych bukmacherów oferuje promocje dla nowych graczy. W jej ramach gracz będzie mógł zagrać typ na zwycięstwo lub remis Polski po kursie 50.00. Jak skorzystać z promocji?

Kurs 50.00 na remis lub zwycięstwo Polski

Pierwszym rywalem biało-czerwonych w fazie grupowej mundialu będzie Meksyk. Naszą kadrę narodową czeka naprawdę nie lada przeprawa. Starcie z reprezentacją z Ameryki Południowej będzie miało ogromne znaczenie w kontekście awansu Polaków do fazy pucharowej. Biało-czerwoni zmierzą się jeszcze z Arabią Saudyjską, a także jednym z faworytów całego turnieju, Argentyną. Jak odebrać kurs 50.00 na Polskę u Betcris? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 18.11-22.11.2022, do godziny 23:59, zarejestruj konto u bukmachera z kodem “POLSKA50” i dokonaj depozytu minimum 40 pln. Następnie, należy postawić pojedynczy kupon przedmeczowy na zakład “wygrana lub remis” (X2) Polski z Meksykiem w meczu MŚ 2022 (w dniu 22.11.2022). Stawka zakładu powinna wynosić dokładnie 2 pln. Jeśli kupon okaże się trafiony, kurs zakładu zostanie zwiększony do 50.00! Następnie, w celu wypłaty, wygraną należy obrócić 4-krotnie po kursie minimalnym 1.80 w ciągu 7 dni na kuponie typu SOLO. Zdarzenia muszą dotyczyć meczów mundialowych.