Mundial w Katarze rozkręca się z dnia na dzień. W poniedziałkowy wieczór czeka nas starcie Portugalii z Urugwajem. Czy Cristiano Ronaldo i spółka dołączą do Francji i Brazylii i zameldują się w fazie pucharowej turnieju? Polscy kibice wyczekują jednak środy, kiedy to biało-czerwonych czeka ostatni mecz w grupie. Jak wypadnie Polska w starciu z Argentyną? Jeden z legalnych bukmacherów oferuje promocje dla nowych graczy. Dzięki niej będzie można zagrać typ na zwycięstwo lub remis Polski po kursie 50.00. Jak skorzystać z promocji?

Kurs 50.00 na mecz Polski z Argentyną

Ostatnim rywalem biało-czerwonych w fazie grupowej mundialu będzie wspomniana Argentyna, na czele z Leo Messim. Naszą kadrę narodową czeka naprawdę nie lada przeprawa. Starcie z reprezentacją z Ameryki Południowej będzie kluczowe w kwestii awansu z grupy do fazy play-off. Biało-czerwoni muszą zaprezentować się z jak najlepszej strony i odeprzeć ataki argentyńskiej ofensywy. Jak odebrać kurs 50.00 na Polskę u Betcris? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 28.11-30.11.2022, do godziny 20:00, zarejestruj konto u bukmachera z kodem “POLSKA50” i dokonaj depozytu minimum 40 pln. Następnie, należy postawić pojedynczy kupon przedmeczowy na zakład “wygrana lub remis” (1X) Polski z Argentyną w meczu MŚ 2022 (w dniu 30.11.2022). Stawka zakładu powinna wynosić dokładnie 2 pln. Jeśli kupon okaże się trafiony, kurs zakładu zostanie zwiększony do 50.00! Następnie, w celu wypłaty, wygraną należy obrócić 4-krotnie po kursie minimalnym 1.80 w ciągu 7 dni na kuponie typu SOLO. Zdarzenia muszą dotyczyć meczów mundialowych.