Środek tygodnia zapowiada się naprawdę ciekawie. W środowy wieczór czeka nas finałowe starcie rozgrywek Ligi Europy, pomiędzy Eintrachtem a Rangers. Trzeba przyznać, że raczej jest to dosyć niespodziewanie zestawienie, bowiem mało kto spodziewał się właśnie tych drużyn w finale. Jak wypadnie Eintracht w starciu z Rangers? Jeden z legalnych bukmacherów oferuje promocje dla nowych graczy. W jej ramach gracz będzie mógł zagrać typ na finał LE po kursie 50.00. Jak skorzystać z promocji?

Kurs 50.00 na finał Ligi Europy

Nie West Ham, nie Olimpique Lyon, nie Barcelona, a właśnie Eintracht Frankfurt i Rangers to tegoroczni finaliści tych prestiżowych rozgrywek. Finał zostanie rozegrany w najbliższą środę o godzinie 21:00, na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, czyli obiekcie, na którym na co dzień gra znana wszystkim doskonale Sevilla. Zapowiada nam się pasjonujące starcie  Jak odebrać kurs 50.00 na finał Ligi Europy u LVBet? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego LVBet.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 16.05-18.05.2022, do godziny 20:59, zarejestruj konto u bukmachera i dokonaj depozytu minimum 20 pln. Następnie, należy postawić pojedynczy zakład przedmeczowy na zwycięstwo Eintrachtu lub Rangers w Finale Ligi Europy (w dniu 18.05.2022). Stawka zakładu powinna wynosić dokładnie 1 pln. Większość wygranej trafi na konto bonusowe (około 44 pln). Następnie, w celu wypłaty, wygraną należy obrócić 1-krotnie po kursie minimalnym 1.75 w ciągu 30 dni.

[blok_bonus]