Końcówka ubiegłego roku stanęła pod znakiem Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. W nowym roku natomiast będziemy świadkami Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej rozgrywanych w Polsce i Szwecji. Początek turnieju już 11 stycznia, a w meczu otwarcia reprezentacja Polski zmierzy się z Francją. Początek transmisji już o 21:00. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje kurs 50.00 na ponad 56 bramek w meczu otwarcia. Jak z niego skorzystać? 

Kurs 50.00 na bramki w meczu Polski

Po raz pierwszy w historii rozgrywki Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej odbędą się w Polsce, która jest jednym z dwóch gospodarzy. W turnieju wezmą udział 32 drużyny. Trener Patryk Rombel i reprezentacja Polski stoi przed nie lada wyzwaniem, ponieważ biało-czerwoni z pewnością nie są faworytem w tym meczu. Jak odebrać kurs 50.00 na ponad 56 bramek w meczu Polski z Francją u Betcris? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 10.01-11.01.2023, do godziny 20:59, zarejestruj konto u bukmachera z kodem “BOOST50” i dokonaj depozytu minimum 40 pln. Następnie, należy postawić pojedynczy kupon przedmeczowy na to, że „W meczu otwarcia Francja – Polska padnie ponad 56 bramek”. Stawka zakładu powinna wynosić dokładnie 2 pln. Jeśli kupon okaże się trafiony, kurs zakładu zostanie zwiększony do 50.00! Freebet należy wykorzystać na kuponie AKO z z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. zdarzenia wynoszącym co najmniej 1.30. Ważność freebetu to 3 dni, a maksymalna wygrana wynosi 1000 pln