Już ostatnie godziny dzielą nas od rozpoczęcia EURO 2020. Bez wątpienia będzie to turniej wielkich nadziei dla Polskich kibiców. Nasza kadra narodowa zmierzy się w grupie z Hiszpanią, Szwecją oraz Słowacją. Na początek zmierzymy się w teorii z najmniej wymagającym rywalem, czyli Słowacją. Z tego powodu dostępny jest bonus powitalny Superbet dla nowych graczy. Po spełnieniu odpowiednich warunków będziemy mogli zagrać na zwycięstwo kadry Paulo Sousy po kursie 30.00.

KURS 30 NA ZWYCIĘSTWO POLSKI ZE SŁOWACJĄ

Okres przygotowań do EURO 2020 należy uznać za zakończony. 14 czerwca na stadionie Gazprom Arena w Petersburgu czeka nas pojedynek ze Słowacją. Biało-czerwoni bez żadnych wątpliwości są faworytem tego spotkania. Na ich zwycięstwo wystawiono kurs w wysokości 1.95, a zakładając konto u bukmachera Superbet możemy postawić taki sam zakład z kursem 30.00. Polacy okresu przygotowawczego do EURO 2020 nie mieli zbytnio udanego. Odkąd kadrę objął portugalski szkoleniowiec stoczyliśmy dwa pojedynki w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata. Zremisowaliśmy z Węgrami 3:3, po całkiem szalonym meczu, a następnie pewnie wygraliśmy z Andorą 3:0, po bramkach Roberta Lewandowskiego oraz jednej Karola Świderskiego W następnej kolejności byliśmy zmuszeni do połknięcia goryczy porażki, ponieważ ulegliśmy Anglikom 1:2, po całkiem dobrym meczu. Już w czerwcu, w ramach ostatecznych przygotowań do turniej Mistrzostw Europy dwukrotnie zremisowaliśmy, najpierw z Rosją 1:1, a później 2:2 z Islandią.

Jeżeli chodzi o drużynę Słowacji to ich ostatnie mecze wyglądały bardzo podobnie do naszych. W kwalifikacjach do Mistrzostw Świata rozegrali trzy mecze, zdobywając łącznie 5 punktów. Pokonali Rosję 2:1, zremisowali 2:2 z Maltą oraz 0:0 z Cyprem. W ostatnich dniach mierzyli się z reprezentacją Bułgarii oraz Austrii, w których dwukrotnie zremisowali – odpowiednio 1:1 i 0:0. Zatem kto jest w lepszej dyspozycji? Trudno tak naprawdę stwierdzić. Pewnym jest, że biorąc pod uwagę formę Polaków trzeba wziąć pod uwagę fakt nowego szkoleniowca. Wiadomo, że po zmianach na ławce trenerskiej nie zawsze wszystko się układa, a sam Paulo Sousa musiał trochę eksperymentować. Polscy kibice mają jednak nadzieję, że Portugalczyk przetesotwał już wszystko co chciał i od teraz Biało-Czerwoni będą grali na poziomie na jaki ich stać. Personalnie kadrę z całą pewnością mamy lepszą, a wiadomo że czasami nawet indywidualności mogą zdecydować o wyniku meczu. Prawdopodobnie większość typów bukmacherskich będzie skierowanych ku zwycięstwu Polaków.

Promocja skierowana jest tylko i wyłącznie dla nowych graczy. Kluczowym aspektem umożliwiającym skorzystanie z promocji jest założenie konta z użyciem kodu promocyjnego TYPERVIP lub za pomocą specjalnego reflinku. Następnie musimy dokonać depozytu w minimalnej kwocie 50 zł i postawić na zwycięstwo Polaków. Pamiętajmy, że promocja zawiera ograniczenie co do stawki i wynosi 10 zł. W przypadku zwycięstwa Biało-Czerwonych otrzymamy na konto depozytowe kwotę z wygranego kuponu, oraz kwotę wygranej policzonej z uwzględnieniem kursu 30.00 na konto bonusowe (z odjęciem wygranej kuponu). Przyznany bonus podlega 3-krotnemu obrotowi po minimalnym łącznym kursie 1.80 (w przypadku AKO każde zdarzenie min. 1.30.). Przyznany bonus ważny będzie przez 7 dni.