To już dzisiaj. 11 lipca, finał EURO 2020, w którym staną na przeciwko siebie dwie reprezentacje – Włoch i Anglii. Trzeba przyznać, że turniej był bardzo emocjonujący i nie brakowało w nim niespodzianek. Niewątpliwie największą niespodzianką było odpadnięcie faworyzowanej reprezentacji Francji ze Szwajcarią. Nie mniej jednak to wszystko to już tylko historia. Z uwagi na dzisiejszy finał bukmacher Superbet przygotował specjalną promocję dla nowych użytkowników, dzięki której możliwe będzie postawienie na zwycięzcę dzisiejszego finału po kursie 20.00. Warto odnotować, że bonus odnosi się jedynie do regulaminowego czasu gry i nie przewiduje możliwości postawienia na remis, co nieco utrudnia cały zakład.

KURS 20 NA ZWYCIĘZCE EURO 2020

Bonus Superbet wymaga od nas postawienia na zwycięstwo Anglii albo Włoch. Każdy z nas ma pewnie swojego faworyta, jednakże warto byłoby przyjrzeć się jak dotychczas radziły sobie obie reprezentacje na tym turnieju. Włosi zaczęli najlepiej jak się tylko dali – pokonali pewnie 3:0 reprezentację Turcji, która swoją drogą miała być czarnym koniem turnieju, co jednak szybko zweryfikowała rzeczywistość. W drugiej kolejce fazy grupowej zmierzyli się oni ze Szwajcarią, którą pokonali równie pewnie 3:0. W ostatnim meczu fazy grupowej rywalizowali z Walią, a mecz skończył się rezultatem 1:0 na korzyść dzisiejszych finalistów. Przed rozpoczęciem fazy pucharowej Włosi byli uważani za jednych z głównych faworytów do zdobycia tytułu. Szczególnie imponujące było zdobycie kompletu punktów, nie tracąc przy tym ani jednej bramki. W 1/8 finału ich zapał został delikatnie przygaszony przez Austriaków. W regulaminowym czasie gry utrzymał się początkowy rezultat 0:0. Austria nie poradziła sobie już w dogrywce, przez co przegrała, aczkolwiek jako pierwsza drużyna strzeliła Włochom bramkę na tym turnieju. Włosi później mieli już tylko trudniej. W ćwierćfinale mierzyli się z Belgią – również z jednym z faworytów do wygrania tytułu. W tym meczu obeszło się jednak bez dogrywki, gdyż Włosi awansowali dalej, wygrywając 2:1. W półfinale trafili oni na Hiszpanię, która obiektywnie patrząc nie prezentowała się najlepiej na tym turnieju. W regulaminowym czasie gry padł remis 1:1, a Hiszpanie odpali dopiero po serii rzutów karnych.

Jeżeli chodzi o Anglików, to w fazie grupowej nie strzelali oni dużo bramek, ale również żadnej nie stracili. Turniej rozpoczęli od wygranej z Chorwacją 1:0. Następnie bezbramkowo zremisowali z inną drużyną z Wysp Brytyjskich – Szkocją. W ostatnim meczu fazy grupowej mierzyli się z Czechami, których identycznie jak Chorwację pokonali wynikiem 1:0. Reprezentacja Anglii fazę pucharową zaczęła od naprawdę sporego wyzwania. Musieli się oni zmierzyć z reprezentacją Niemiec. Przed meczem trudno było wskazać kto będzie faworytem w tym spotkaniu. Teoretycznie w lepszej formie byli Anglicy, aczkolwiek Niemcy mieli o wiele trudniejszą grupę. Nie mniej jednak przebieg spotkania nie pozostawił wątpliwości. Za sprawą bramek Sterlinga i Kane’a Niemcy odpali z turnieju przegrywając 2:0. W ćwierćfinale drużyna Southgate’a rywalizowała z naszymi wschodnimi sąsiadami – Ukrainą. To spotkanie było jednak bardzo jednostronne, przez co Ukraina pożegnała się z turniejem po wysokiej porażce 4:0. W półfinale Anglicy musieli zmierzyć się z Duńczykami, którzy sprawili całkiem sporą niespodziankę tym jak daleko zaszli. Co ciekawe jest to reprezentacja, która została drużyną TOP 4 turnieju, a w fazie grupowej przegrała swoje dwa pierwsze spotkania. Ten mecz stanął jednak w obliczu kontrowersji, po niejednoznacznym przyznanym rzucie karnym po faulu na Sterlingu. Nie mniej jednak to właśnie Anglicy awansowali do finału, wygrywając po dogrywce 2:1 – 1:1 w regulaminowym czasie gry.

Jak już zostało wspomniane promocja Superbet jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla nowych użytkowników. Oznacza to, że konieczne jest założenie konta przed meczem finałowym z kodem promocyjnym TYPERVIP. Następnie wystarczy dokonać depozytu w minimalnej kwocie 50 PLN i zagrać zakład na zwycięstwo jednej z drużyn. Nie mniej jednak, promocja ma ograniczoną stawkę i wynosi ona 10 zł. Po postawieniu na wygraną np. Anglików, jeżeli uda im się zwyciężyć, to otrzymamy wygraną wynikającą z naszego kuponu oraz bonus w wysokości 200 zł po odjęciu kwoty wygranej z naszego głównego kuponu. Przykładowo jeżeli stawiając 10 zł na Anglików wygramy 22 zł, to przyznany nam bonus będzie wynosił 178 zł.

Z kodem TYPERVIP możecie skorzystać z bonusu powitalnego Superbet!

Rejestruje sie z kodem TYPERVIP i odbieram bonus