Pojedynek Manchesteru City z Paris-Saint Germain będzie bezapelacyjnie hitowym starciem środowych meczów Ligi Mistrzów. Poprzednio lepsi okazali się paryżanie, którzy wygrali 2:0 na Parc de Princes. Pep Guardiola nie zwykł lekceważyć tak bolesnych porażek, dlatego spodziewamy się 24.11 ujrzeć najlepszą wersję Obywateli. Promocję na tę okazję przygotował bukmacher Superbet.

Starcie Superpotęg

Poprzedni mecz między tymi drużynami był niemal przez cały czas pod kontrolą Manchesteru City, który dość niespodziewanie wyraźnie przegrał. PSG znakomicie kontrowało przeciwnika starającego się powolnie konstruować swoje akcje bramkowe. Taktyka Pepa Guardioli nie przyniosła wówczas spodziewanych rezultatów. Jesteśmy niezwykle ciekawi tego, jak tym razem ustawi swój zespół, aby uniknąć kolejnej porażki i zachować pierwsze miejsce w grupie.

PSG w ostatnim czasie traci sporo bramek i to na poprawie tego aspektu swoją uwagę przede wszystkim powinien skupić Mauricio Pochettino. Obywatele tym razem z pewnością wykorzystają swoje sytuacje, a warto podkreślić, że przed środowym meczem znajdują się w lepszej sytuacji. Tak samo uważają legalni bukmacherzy, którzy właśnie w podopiecznych Guardioli upatrują faworytów. Z jednym punktem przewagi nad PSG zajmują pierwsze miejsce, na które ogromną ochotę mają wicemistrzowie Francji.

zasady-promocji-superbet

Promocja Superbet przeznaczona jest dla nowych graczy, którzy zarejestrują się i dokonają depozytu na min. 50 zł. Następnie należy postawić za maksymalnie 10 zł zakład na zwycięzcę meczu Manchester City-PSG. W przypadku trafienia, oprócz wygranej za zakład bukmacher wypłaci nam dodatkowy bonus w postaci wygranej z kursem 20.00. Zakładając konto nie zapomnijcie skorzystać z naszego kodu promocyjnego Superbet.

warunki-promocji-superbet

[blok_bonus]