Już 18 grudnia na arenie w Gliwicach odbędzie się gala KSW 65. W walce wieczoru zmierzą się ze sobą Mamed Chalidow i Roberto Soldić. Stawką jest past mistrzowski wagi średniej, co oznacza, że emocji na pewno nie zabraknie. Z ofertą promocyjną na okazję tego pojedynku wyszedł do graczy bukmacher Superbet.

Największy pojedynek w historii KSW?

Faworytem starcia Chalidow-Soldić, według legalnych bukmacherów, jest Chorwat. Rywal Polaka jest od niego aż o 15 lat młodszy, a w ostatnich latach wygrał wiele prestiżowych pojedynków. Jednym z nich była walka z Michałem Materlą, którego Chorwat znokautował już w pierwszej rundzie. 4 września 2021 na KSW 63 przystąpił do drugiej obrony pasa mistrzowskiego w wadze półśredniej. Walkę zwyciężył przez TKO w 3. rundzie z Czechem Patrikiem Kinclem.

Walka reklamowana jest jako największy pojedynek w historii KSW. To konfrontacja legendy federacji z kandydatem na przyszłą legendę. Dla Chalidova będzie to kolejna wielka walka, w której po prostu musi udowodnić, że pomimo 41 lat na karku, jest jeszcze w stanie rywalizować z najlepszymi. Soldić do tak głośnej medialnie rywalizacji przystąpi po raz pierwszy w karierze, co może obciążyć jego psychikę. Bilety wyprzedają się tak szybko, że 18 grudnia hala w Gliwicach może być maksymalnie wypełniona, co potęguje wydźwięk tej walki.

zasady-promocji-superbet-ksw

W ramach oferty promocyjnej Superbet mamy możliwość postawić na zwycięzcę walki Chalidow-Soldić z kursem 20.00. Warto zaznaczyć, że jest to oferta jedynie dla nowych użytkowników, którzy zarejestrują się z kodem KSW34 i dokonają depozytu na minimum 50 zł. Następnie trzeba postawić zakład za maksymalnie 10 zł na wygraną Chorwata. W przypadku poprawnego wytypowania wyniku tego starcia otrzymamy wygraną i bonus w wysokości wygranej z kursem 20.00. Oprócz tego warto skorzystać z kodu promocyjnego Superbet. Zapewnia on dostęp do bonusu powitalnego.

warunki-promocji-superbet-ksw

[blok_bonus]