W świecie futbolu obecnie bardzo dużo się dzieje. Dopiero co mieliśmy okazję przyglądać się starciom na arenie międzynarodowej, w weekend zawodnicy powrócili do rozgrywek ligowych, zaś środek tygodnia przynosi jeszcze lepsze wieści – powraca Liga Mistrzów! W tej kolejce zobaczymy wiele emocjonujących spotkań, takich jak: Inter – Real Madryt, Liverpool – Milan, a także Manchester City – RB Lipsk. Oferta najlepszych bukmacherów odzwierciedla taki stan rzeczy. Niemniej jednak skupmy się na meczu Dumy Katalonii z monachijską potęgą, Bayernem, a konkretnie na promocji, przygotowanej przez jednego z bukmacherów.

Kurs 20.00 na zwycięzcę meczu Barcelona – Bayern

Nie ma wątpliwości, że hitem tygodnia będzie starcie Barcelony z Bayernem. To mecz nietuzinkowy i z całą pewnością warto znaleźć czas na jego obejrzenie, bez względu na preferencje klubowe. Na boisku, co prawda, zabraknie kilku ważnych postaci, zwłaszcza po stronie drużyny pod wodza Ronalda Koemana. Mimo to, należy spodziewać się meczu zaciętego i pełnego emocji. Przyjrzyjmy się bonusowi, który przygotował bukmacher Superbet w związku ze wspomnianym starciem. Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego od Superbet.

zajawka-bonus-superbet-bayern-barcelona

Promocja obowiązuje w dniach 12.09.2021 – 14.09.2021 i dotyczy tylko nowych graczy. W celu skorzystania z bonusu należy założyć konto gracza u bukmachera Superbet i dokonać pierwszego depozytu, za minimalną stawkę 50 pln. Następnie należy zawrzeć pierwszy kupon na koncie, z oferty przedmeczowej na zwycięzcę meczu Barcelony z Bayernem we wtorek, 14.09.2021, w Lidze Mistrzów, uprzednio wyrażając zgody marketingowe. Bonusem jest powiększony kurs wynoszący 20.00. Maksymalna stawka kuponu wynosi 10 pln. Jeżeli kupon gracza okaże się wygrany, grający otrzyma zarówno regularną wygraną oraz dodatkowy wspomniany bonus. Nagroda trafi na konto gracza w ciągu 72h. Należy go zaakceptować w ciągu 3 dni, a także, w celu wypłaty, obrócić 3-krotnie w ciągu 7 dni. Minimalny kurs obrotu to 1.80 dla kuponu typu singiel, 1.80 AKO z pojedynczym kursem min. 1.30, oraz 1.80 na zakłady systemowe.

superbet-bonus-barcelona-bayern[blok_bonus]