Ciężko w tej chwili wskazać popularniejszego fightera w Polsce niż Jan Błachowicz. Nasz mistrz UFC w wadze półciężkiej jest niepokonany od lutego 2019 roku. W sobotę 30 października będzie bronił wywalczonego mistrzostwa w walce z Gloverem Teixeirą. Na tę okazję promocję przygotował bukmacher Superbet, którego Błachowicz jest twarzą.

KURS 20.00 I DO 100 PLN W PROMOCJI SUPER NOKAUT

Błachowicz wyraźnym faworytem

Przed sobotnim starciem, którego stawką jest mistrzowski tytuł w kategorii półciężkiej kibice zastanawiają się, który z zawodników ma więcej atutów po swojej stronie. Eksperci nie mają wątpliwości, że hitowy pojedynek może się zakończyć przed czasem. Ma to związek z tym, że zarówno Błachowicz, jak i Teixeira regularnie posyłają swoich rywali na deski. Lepsze statystyki pod tym względem ma 42-letni Brazylijczyk, który w ten sposób rozstrzygnął aż 18 spośród 39 swoich pojedynków. Polak jednak wcale nie stoi pod tym względem na straconej pozycji, gdyż na jego korzyść przemawia zdecydowanie wiek.

W trakcie gali UFC 267 swoje walki stoczą także Marcin Tybura i Michał Oleksiejczuk. Starcie Jana Błachowicza z Gloverem Teixeirą będzie walką wieczoru przez duże “W”. Początek tego emocjonującego starcia zaplanowano około godziny 23:00. Legalni bukmacherzy duże większe szanse dają Błachowiczowi, na którego kurs wynosi ok 1.40.

warunki-promocji-superbet

Aby podgrzać emocje tego starcia, Superbet przygotował promocję, która trwa od 28.10 do 30.10. Jest ona przeznaczona wyłącznie dla nowych użytkowników. Aby wziąć w niej udział, należy po rejestracji dokonać depozytu na minimum 50 PLN i postawić swój pierwszy zakład solo na zwycięstwo Jana Błachowicza za max. 10 PLN. W przypadku zwycięstwa, poza wygraną otrzymamy także bonus w postaci wygranej z kursem 20.00. To jednak nie wszystko. Wnosząc drugi zakład ze stawką co najmniej 50 PLN na wygraną Jana Błachowicza, możesz otrzymać nawet 100 PLN dodatkowego bonusu w promocji Super Nokaut, jeśli Polak wygra przez KO lub TKO. Nie zapomnijcie rejestrując się skorzystać z naszego kodu promocyjnego Superbet.

zasady-promocji-superbet

[blok_bonus]