We wtorek Czesława Michniewicza czeka najważniejszy mecz w jego dotychczasowej karierze trenerskiej. Na Stadionie Śląskim w Chorzowie Polacy zmierzą się ze Szwedami w barażu decydującym o awansie na Mistrzostwa Świata w Katarze. Kibice nie wyobrażają sobie, żeby Biało-Czerwonych miało zabraknąć na mundialu. Waga spotkania jest ogromna, czego świadomi są także legalni bukmacherzy. Z ofertą promocyjną na ten mecz wystartował LVBet. 

Mecz bez faworyta

Biorąc pod uwagę zarówno potencjał obu reprezentacji, jak i kursy bukmacherskie, trudno o wytypowanie w tym meczu faworyta. Historia pojedynków zdecydowanie przemawia na korzyść Trzech Koron. Biało-czerwoni ostatni raz wygrali z nimi w 1991 roku. Od tamtej pory nie udało się zwyciężyć w kolejnych ośmiu starciach. Mimo to polscy kibice wierzą mocno w awans prowadzonej przez Czesława Michniewicza kadry. Mecz towarzyski ze Szkocją nie dał zbyt wielu argumentów przemawiających za nami, ale warto zauważyć, że nie grali w nim Robert Lewandowski, czy Wojciech Szczęsny.

Szwedzi także nie zachwycili w pierwszym meczu barażowym z Czechami. Osłabiona brakiem wielu kluczowych zawodników reprezentacja naszych zachodnich sąsiadów. W regulaminowym czasie żadna z drużyn nie strzeliła gola i potrzebna była dogrywka. W niej bramkę na wagę awansu do kolejnej rundy strzelił Robin Quaison. Polscy obrońcy powinni uważać na niego, a także Alexandra Isaka i Emila Forsberga, którzy odpowiadają w głównej mierze za siłę ofensywną Trzech Koron

zasady-promocji-lvbet

Promocja LVBet skierowana jest wyłącznie dla nowych użytkowników. Jeśli założycie u tego bukmachera konto i wpłacicie min. 20 PLN możecie liczyć na bonus. Dzięki niemu będziecie mogli postawić na zwycięstwo Polaków w meczu ze Szwecją po kursie 100.00. Maksymalnie można jednak postawić tylko 1 PLN. Oprócz tego bukmacher ma atrakcyjny bonus powitalny. Dostęp do niego uzyskacie z naszym kodem promocyjnym LVBet.

warunki-promocji-lvbet[blok_bonus]