W ten weekend rozstrzygnie się tegoroczny mundial. W sobotę w meczu o trzecie miejsce zmierzy się Chorwacja z Maroko. Finał odbędzie się w niedzielę i zagrają w nim Francja i Argentyna. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje promocje dla nowych klientów. W jej ramach gracz będzie mógł zagrać typ na swojego faworyta w finale mundialu po kursie 100.00. Jak skorzystać z promocji?

Kurs 100 na Mistrza Świata

Piękna historia Lwów Atlasu zakończyła się w półfinale, gdzie ulegli Francji 2:0. Jednak zawodnikom Maroka należy oddać waleczność i zacięcie. Argentyna pewnie pokonała Chorwatów 3:0 po wspaniałym występie Juliana Alvareza i Leo Messiego. Czy Messi jest w stanie poprowadzić swój kraj do historycznego tytułu Mistrza Świata? Jak odebrać kurs 100.00 na swojego faworyta w finale MŚ? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego GoPlusBet.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 15.12-18.12.2022, do godziny 20:00, zarejestruj konto u bukmachera z kodem “FINALMS” i dokonaj depozytu minimum 50 pln. Następnie, należy postawić pojedynczy kupon przedmeczowy na zwycięstwo Argentyny lub Francji w regulaminowym czasie gry w finale MŚ 2022 w dniu 18.12.2022 (bez dogrywki i karnych). Stawka zakładu powinna wynosić dokładnie 2 pln. Jeśli kupon okaże się trafiony, kurs zakładu zostanie zwiększony do 100.00! Następnie, w celu wypłaty, wygraną należy obrócić 1-krotnie po kursie minimalnym 1.30 każdego zdarzenia w ciągu 7 dni na kuponie typu AKO, składającym się z co najmniej 3 zdarzeń. Konto gracza musi zostać zweryfikowane!