Zanim na Wembley wybiegną Anglicy, swoje półfinałowe starcie rozegrają Włosi z Hiszpanami. Sędziowane przez Felixa Brycha spotkanie zapowiada się na niezwykle ciekawy mecz. Warto sprawdzić jakie typy bukmacherskie na dziś przygotowali typerzy.

Kupon z BetArchitektem. Odbierz freebet 40 PLN!

Już dziś o godzinie 21:00 na stadionie Wembley w Londynie rozegrane zostanie pierwsze półfinałowe stracie tej niesamowitej piłkarskiej imprezy. W rolach głównych wystąpią podopieczni Roberto Manciniego oraz chłopcy Luisa Enrique. Zarówno od jednych, jak i drugich oczekujemy dzisiaj spektaklu, który poziomem co najmniej dorówna meczom 1/8 finału.

A mamy pełne prawo tego oczekiwać, zważywszy na to, kto dzisiaj będzie grał. Włosi prezentują się na tegorocznych mistrzostwach kapitalnie. Agresywny, szybki styl ataku, jednocześnie twardo, pewnie i wbrew pozorom, czysto w obronie. Raptem dwie stracone bramki, to drugi najlepszy wynik tego turnieju. Ustępują na razie jedynie bijącym pod tym względem rekord Anglikom.

Azzurri w starciu z Czerwonymi Diabłami Roberta Martineza, według wielu zagrali jak Mistrzowie Starego Kontynentu. Trudno nie zgodzić się z takim stwierdzeniem, ponieważ jak powiedział podczas tamtego meczu Kazimierz Węgrzyn “ależ oni są mocni!”. I mówić tak o nich możemy w odniesieniu do każdego z już rozegranych spotkań na tym Euro.

Niestety jednak, Włosi stracili swojego lewego wahadłowego, potencjalnie nadal jednego z najlepszych piłkarzy turnieju. Wiemy już, że dziś Roberto Mancini będzie musiał poradzić sobie przez Spinazzoli. Zawodnik grający, możliwe, turniej swojego życia, a w meczu z Belgami mający swój dzień konia, broniący dostępu do własnej bramki nawet pośladkami. Teraz zmierzyć się on musi z kontuzją, a Mancini z wypełnieniem luki po nim.

I między innymi w tym swojej szansy upatrywać mogą Hiszpanie. La Furia Roja nie zachwyca, ale mimo to osiąga swój cel wychodząc na boisko. Nikt nie każe grać pięknie. Ważne by grać skutecznie i to właśnie robią podopieczni Luisa Enrique. Może jednak słowo “skutecznie” w tym przypadku nie jest najlepsze. Dość powiedzieć, że uwzględniając stosunek liczby wykreowanych sytuacji do strzelonych bramek Hiszpania ma nad czym pracować. Jednak z każdym meczem awansowali dalej, stawiali czoła przeciwnościom losu i dawali radę. Przed nimi teraz możliwie największa z dostępnych na rynku przeciwności. Ekipa Włoch uznawana przez legalnych bukmacherów za głównego faworyta do tytułu, będzie jak dotąd największym sprawdzianem dla reprezentacji Hiszpanii.

Na tak ciekawie zapowiadające się spotkanie, bukmacher Forbet przygotował dla nas interesującą propozycję.

Aby skorzystać z bonusu Forbet nie trzeba się dużo napracować. Zacząć należy od postawienia kuponu, który zawierać będzie minimum jedno zdarzenie na mecz Włochy – Hiszpania na Euro z zakładki BetArchitekt, znajdującej się zazwyczaj na szczycie strony. Stawka kuponu wynosić powinna dokładnie 99 zł, a łączny kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2.00. Należy również się pośpieszyć, ponieważ promocja obowiązuje do 06.07 do godziny 21:00. Spełnienie tych warunków pozwoli nam otrzymać freebet w wysokości aż 40 zł!

Odbierz MaxiZysk na start aż do 200 zł w Forbet!

Odbieram bonusy na start!