Niezmiennie bardzo dużo dzieje się w topowych ligach piłkarskich europy. W ten weekend ponownie czeka nas wiele interesujących zestawień. Paris Saint-Germain podejmie Rennes, a Manchester City zmierzy się z Burnley w ramach FA Cup. Działo będzie się również na hiszpańskim podwórku, gdzie Barcelona zagra z Realem Madryt. Jeden z legalnych bukmacherów przygotował bonus, w ramach którego możemy otrzymać freebet o wartości 50 pln. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Kupon ubezpieczony na 50 pln

Ten mecz z pewnością będzie miał bezpośredni wpływ na losy mistrzostwa Hiszpanii w tym roku. Będący w solidnej formie Real Madryt zmierzy się z odwiecznym rywalem, katalońską Blaugraną. Czeka nas również interesujące starcie we francuskiej Ligue 1 – Reims podejmie wicelidera, Marsylię. Jak widać, oferta jest bardzo szeroka i różnorodna. Bukmacher Betcris przygotował promocję krótkoterminową, dzięki której możemy zyskać freebet o wartości 50 pln. Warto rozważyć również skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy graczy, którzy dokonali już przynajmniej jednego depozytu. Aby otrzymać freebet, w dniach 17.03 – 19.03.2023, należy dokonać depozytu min. 100 pln i zawrzeć zakład AKO za minimalną stawkę 100 pln. Na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej 3 zdarzenia, minimalny kurs pojedynczego typu to 1.30. Jeśli kupon okaże się przegrany przez jedno zdarzenie, gracz otrzyma freebet w wysokości 50 pln. Freebet należy wykorzystać na kuponie z kursem poj. zdarzenia 1.30 na kuponie AKO w ciągu 3 dni od przyznania. Maksymalna wygrana z freebetu to 1000 pln.