Piłkarskie zmagania ligowe w Europie dobiegły końca, ale nie oznacza to, że będziemy się nudzić. W najbliższy weekend odbędzie się wyczekiwana, okrągła, 70 edycja gali KSW! Dla wszystkich typerów są to z pewnością wspaniałe wieści, zaś legalni bukmacherzy również nie próżnują i przygotowali dla nas specjalne oferty. Ten wyjątkowy czas powinien przynieść nam wiele emocji i niespodzianek. Jak potoczy się walka wieczoru, w której zmierzą się Mariusz Pudzianowski i Michał Materla? Dowiemy się już w najbliższą sobotę.

KSW 70 bez ryzyka

Otrząsamy się z freakfightowych zmagań i wracamy do profesjonalnego MMA. Niespełna 24 godziny zostały do startu kolejnej edycji Konfrontacji Sztuk Walki, zaś już dziś mogliśmy obserwować ważenie. Ten weekend to małe święto dla wszystkich fanów sztuk walki, gdyż od ostatniej gali minął już ponad miesiąc. Już teraz rozważ podzielenie się swoimi typami w typach dnia z innymi graczami – wspólnymi siłami wiele można zdziałać! Przyjrzyjmy się ciekawej promocji, którą przygotował bukmacher Betclic na najbliższy weekend. Co ciekawego możemy zyskać biorąc w niej udział? 

Należy ręcznie dołączyć do promocji. W dniach 27.05.2022-29.05.2022 postaw kupon, na którym będzie znajdować się minimum 4 zdarzeń, a kurs minimalny kuponu wyniesie 3,00. Wszystkie zdarzenia muszą dotyczyć MMA. W przypadku gdy jedno ze zdarzeń okaże się nietrafione, gracz otrzyma zwrot postawionej stawki, wynoszący maksymalnie 40 pln. Przykładowo – za kupon o stawce 40 zł, spełniający warunki promocji, otrzymamy zwrot 40 pln na konto freebetowe. Nagroda zostanie przypisana do dnia 31.05.2021 do godziny 17:00. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone najpóźniej do 23:59 dnia 29.05.2022.

[blok_bonus]