Typy na walkę Krycha vs Sasha na FAME MMA 11, czyli nieoczywiste starcie jednego z najbardziej doświadczonych zawodników w federacji i debiutanta. Jak wyglądają kursy i zakłady bukmacherskie na pojedynek, na który czeka wielu kibiców?

Zakłady bukmacherskie Krycha vs Sasha na FAME MMA 11

Zakłady bukmacherskie na walkę Krycha vs Sasha można znaleźć w zakładce Sztuki Walki → FAME MMA w firmie Betclic, czyli oficjalnego sponsora największej federacji typu freak fight w kraju, a pewnie i Europie. Kursy wskazują na to, że faworytem jest Krycha, jednak bukmacherzy nie skreślają debiutanta.

Kursy Krycha vs Sasha na FAME MMA 11

Kursy na walkę Krycha vs Sasha wskazują na to, że faworytem jest pierwszy z zawodników. Trudno się temu dziwić – Krycha ma na swoim koncie wiele pojedynków w FAME MMA, z których przegrał jeden. Wcześniej do swoich pojedynków przygotowywał się w klubie Ankos MMA Poznań, aktualnie trenuje w Uniq Fight Club w Warszawie. Ewidentnie przygodę ze sportami walki, jak na zawodnika typu freak fight, trenuje poważnie. Sasha z kolei przyznał, że nie trenuje, choć oczywiście trzeba brać poprawkę na to, że może to być zasłona dymna.

Kiedy odbędzie się Fame MMA 11?

Typy na Krycha vs Sasha na FAME MMA 11

Doświadczenie, obycie w klatce, wszystko wskazuje na to, że także umiejętności – to są aspekty, które leżą w tym pojedynku po stronie Krychy i to jego triumf typujemy w walce z Sashą. Panowie są skonfliktowani i regularnie wymieniają się uprzejmościami w wywiadach czy na konferencji. Więcej spokoju zdaje się jednak zachowywać Krycha, który – w połączeniu z czynnikami, które wymieniliśmy wyżej – powinny dać mu wygraną w walce z niedoświadczonym debiutantem.

Nasz typ – Krycha pokona Sashę, kurs 1.35