Wielkimi krokami zbliża się najwięszka piłkarska impreza tego roku. Już w piątek (11.06) rozpocznie się EURO 2020. Z całą pewnością nie zabraknie emocji związanymi z meczami rozgrywanymi w ramach wspomnianego turnieju, a w dodatku warto również zwrócić uwagę na bonus BETFAN. Obstawiając kto zostanie królem strzelców całych rozgrywek będziemy uprawnieni do otrzymywania 10 zł za każdą bramkę zdobytą przez wskazanego przez nas zawodnika. Zdobyć zatem można całkiem przyjemną sumę, którą będziemy mogli wykorzystać na grę w dowolny sposób.

KRÓL STRZELCÓW: 10 ZŁ ZA KAŻDEGO GOLA

W poszukiwaniu pierwszych typów bukmacherskich warto przyjrzeć się meczom, które ujrzymy w pierwszych dniach trwania EURO 2020. Cała impreza rozpocznie się od starcia Turcji z Włochami. Nie ulega wątpliwości, że faworytem w tym spotkaniu będzie ta druga ekipa. Włosi nie przegrali spotkania aż od 10 września 2018 r., kiedy to musieli uznać wyższość Portugalii ulegając im 1:0 w meczu rozgrywanym w ramach Ligi Narodów. Co więcej obie te drużyny mierzyły się w całej historii ze sobą 7-krotnie. Turkom nigdy nie udało się wygrać, aczkolwiek aż trzy razy padł remis. Z wyjątkiem meczu w 1962r. (6:0) pojedynki tych drużyn charakteryzują się małą ilością bramek. Z drugiej jednak strony, ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami miał miejsce w 2006r., tak więc od tamtego czasu bez dwóch zdań zarówno skład jak i styl obu reprezentacji się zmienił. Pomimo, iż na pierwszy rzut oka Włosi powinni gładko wygrać to spotkanie, to trzeba przyznać, że w tym meczu na dobrą sprawę nic nie jest oczywiste. Warto odnotować, że w ostatnim czasie Turcy nie przegrali z takimi ekipami jak: Holandia (4:2), Chorwacja (3:3), Niemcy (3:3), Francja (1:1).

Drugie spotkanie w grupie A (w której znajdują się Włochy i Turcja) odbędzie się następnego dnia (12.06) i zmierzą się w nim Reprezentacja Walii oraz Szwajcarii. Polscy bukmacherzy wystawili na to spotkanie bardzo wysokie kursy. W zasadzie nie jest to niczym zaskakującym, ponieważ jest to mecz bez faworyta. Obie drużyny w teorii są na podobnym poziomie, posiadając w swoich szeregach gwiazdy światowego formatu. Na zwycięstwo Walii wystawiono kurs 3.45, na remis 3.05, a z kolei na Szwajcarię ok. 2.33. W całej historii te zespoły spotkały się na piłkarskim boisku cztery razy. Trzykrotnie zwycięsko wychodziła z tej rywalizacji Reprezentacja Szwajcarii. Ostatni z tych meczów, który odbył się w 2011 wygrała drużyna z Wysp. Trudno jest przewidzieć jak będzie tym razem, zwłaszcza że stawka meczu jest naprawdę wysoka. Pamiętajmy, że biorąc udział w promocji dotyczącej króla strzelców EURO 2020 wyniki poszczególnych meczów nie mają dla nas najmniejszego znaczenia – liczą się tylko bramki danego zawodnika.

Sprawdź również bonusy bez depozytu!

W celu dołączenia do promocji należy postawić kupon (SOLO albo AKO), w którym jeden z typów będzie wskazaniem króla strzelców EURO. Stawka zakładu musi wynosić dokładnie 33 zł – brak jest wymaganych kursów minimalnych. W zasadzie to wszystko, pozostaje obserwować jak nasz zawodnik usiłuje zdobyć jak największą ilość bramek. Za każde trafienie otrzymamy freebet w wysokości 10 zł, który zostanie przyznany w ciągu 48 godzin od zakończenia się danego spotkania. Bonusem możemy zagrać w dowolny sposób. To kto ostatecznie zostanie królem strzelców nie ma żadnego znaczenia w kontekście całej promocji.

Odbierz bonus na start rejestrując się z kodem TYPERVIP

Odbieram bonus z kodem TYPERVIP